Media Expert podsumowuje wakacje

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa ponad 270 elektromarketów. Dzięki zatrudnianiu najlepszych pracowników firma dostarcza Klientom zadowolenie z robienia zakupów.

Ta dynamicznie rozwijająca się firma tylko w okresie wakacji otworzyła aż 9 nowych elektromarketów i zatrudniła w nich aż 135 osób.

Największy z nowo otwartych sklepów mieści się w Koszalinie przy ulicy. Bohaterów Warszawy 2,  a zatrudnione w nim zostały  24 osoby. Bardzo silnie Media Expert rozwija się także na Mazurach. W tym jednym z najpiękniejszych zakątków w Polce otwarto ostatnio aż 4 elektromarkety.

Dwa w Giżycku – jeden mieści się w Galerii Batory, natomiast drugi jest to obiekt wolnostojący – przy ulicy ul. Wł. Jagiełły 1a. Trzecim  sklepem mieszczącym się na Mazurach jest ten w Ełku, natomiast czwarty znalazł się w Biskupcu, w centrum Karuzela Park.

Oprócz miast wymienionych powyżej Media Expert otworzyło także elektromarkety w Kluczborku, Złotoryi, Ostrzeszowie oraz Łukowie. Media Expert także po wakacjach planuje bardzo mocną ekspansję w całej Polsce.

Operatorem sieci Media Expert są firmy Terg S.A oraz Domex Sp. z o. o.

Media Expert PRESS BOX
więcej informacji z Media Expert