Błyskawiczne finansowanie z PKO Leasing w sklepach MediaMarkt

  • PKO Leasing oferuje finansowanie w formie leasingu sprzętu dostępnego w sieci sklepów stacjonarnych MediaMarkt w całej Polsce.
  • Proces uzyskania leasingu jest szybki, w pełni zautomatyzowany i realizowany na miejscu w sklepie w formie płatności za dokonywane zakupy.
  • Oferta jest dostępna dla wszystkich przedsiębiorców, także tych, którzy dopiero rozpoczęli prowadzenie działalności.
  • W raty leasingu wliczone jest ubezpieczenie majątkowe PKO TU, które chroni przedmioty leasingu przez cały okres obowiązywania umowy.

PKO Leasing nawiązał współpracę z MediaMarkt, w ramach której klienci sklepów stacjonarnych sieci mogą skorzystać z finansowania swoich zakupów w formie leasingu oferowanego przez największą firmę leasingową w Polsce. Proces jest prosty, szybki i intuicyjny. Formalności ograniczone są do niezbędnego minimum, a jedynym dokumentem wymaganym od klienta, jest dowód osobisty. Współpraca obu firm to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy doceniają nowoczesne i atrakcyjne narzędzia, kompleksowe podejście w ramach oferowanych usług oraz cenią swój czas.

Leasing to atrakcyjna forma finansowania urządzeń, które są potrzebne w codziennej pracy przedsiębiorców. Dzięki temu rozwiązaniu wyposażenie firmy w niezbędny sprzęt odbywa się bez angażowania środków własnych, zaś z zakupu można korzystać od razu. Nie bez znaczenia są także korzyści podatkowe, które przedsiębiorca może osiągnąć, decydując się na tę formę finansowania aktywów. Warto zauważyć, że uproszczony proces leasingu w sklepach to także zwiększenie dostępu do tej formy finansowania w przypadku zakupu sprzętu o mniejszej wartości, np. komputerów, laptopów, czy drukarek. W sklepach MediaMarkt możliwe jest wzięcie w leasing urządzeń już od 1 tys. zł netto.

Błyskawiczne finansowanie z PKO Leasing

Klienci MediaMarkt, prowadzący działalność gospodarczą, mogą korzystać z szybkiego finansowania zakupów w formie leasingu w PKO Leasing w każdym z ponad 80 sklepów stacjonarnych w Polsce. Cały proces realizowany jest przez sprzedawcę MediaMarkt w oparciu o informacje i oświadczenia klienta – szybko, prosto i bez zbędnych formalności. Decyzja o przyznaniu finansowania udzielana jest w ciągu kilku minut. Do zawarcia umowy leasingowej na zakup sprzętu od 1 tys. do 50 tys. zł netto wystarczy dowód osobisty.

Działamy zgodnie z potrzebami naszych klientów, dlatego priorytetem jest dla nas szukanie rozwiązań, dzięki którym nasza oferta produktowa będzie innowacyjna i atrakcyjna oraz jeszcze łatwiej dostępna. Ogromnie cieszy nas współpraca z partnerem, jakim jest MediaMarkt, który – podobnie jak PKO Leasing – dąży do wykorzystania nowoczesnych narzędzi w obsłudze klienta, z myślą o jego wygodzie i oszczędności czasu
– mówi Anna Wiśniewska, Dyrektor Departamentu Produktów i Procesów w PKO Leasing. Jestem przekonana, że wspólne działanie stanie się źródłem satysfakcji naszych klientów, doceniających jakość usług świadczonych przez obie firmy  – dodaje.

Finansowanie z PKO Leasing krok po kroku

Uzyskanie przez przedsiębiorcę finansowania sprzętu w formie leasingu w salonach stacjonarnych MediaMarkt jest szybkie i łatwe. Proces realizowany jest na miejscu, podczas zakupów. Aby skorzystać z tego rozwiązania, klient wybiera sprzęt w jednym ze sklepów sieci, po czym informuje sprzedawcę, że chce go sfinansować za pomocą leasingu. Kolejnym krokiem jest wspólne wypełnienie wniosku w formie elektronicznej. W ciągu kilku minut PKO Leasing informuje o przyznaniu finansowania. Umowa leasingu podpisywana jest od razu, zaś klient może cieszyć się nowym zakupem.

Zapotrzebowanie na nowe technologie w sektorze biznesowym stale rośnie, a przedsiębiorcy oczekują pełnego wsparcia w całej ścieżce zakupowej. W MediaMarkt podchodzimy kompleksowo do potrzeb i oczekiwań klientów B2B, zapewniając im profesjonalną pomoc opiekuna biznesowego, szeroką ofertę produktów i usług. Współpraca z PKO Leasing zapewni klientom naszych sklepów szybki i łatwy dostęp do nowoczesnej elektroniki i oferowanych rozwiązań, dzięki możliwości finansowania zakupu w formie leasingu – mówi Daniel Mikołajczyk, Dyrektor Operacyjny MediaMarktSaturn Polska.

Wybór sprzętu z bogatej oferty produktowej MediaMarkt i nabycie go przy wykorzystaniu usług oferowanych przez PKO Leasing w szybkim i uproszczonym procesie to doskonałe wyjście dla klientów, którzy doceniają innowacyjne rozwiązania, cenią swój czas i chętnie korzystają z nowoczesnych narzędzi wsparcia biznesu.

MediaMarktSaturn Polska
press box