Białowieski Zdrój – W harmonii z naturą

Na facebookowym profilu wody Białowieski Zdrój wystartowała kolejna aplikacja – W harmonii z naturą. To kolejne działanie, którym marka konsekwentnie realizuje swoją edukacyjną misję. Współpracuje już z Fundacją Paproć i wspiera jej działania,  zmierzające do ocalenia dziedzictwa naturalnego dla przyszłych pokoleń.  Aplikacja została uruchomiona 17. lipca i będzie aktywna do 15. września.

To już kolejna, po Projekcie Puszcza, propozycja aplikacji na facebookowym profilu wody Białowieski Zdrój.  Uczestnik tego konkursu poszukuje miejsc harmonizujących według niego z naturą, po czym uwiecznia je na zdjęciu, które zamieszcza w aplikacji i tym samym tworzy mapę takich miejsc (na mapie znajdują się zdjęcia wraz z opisem).

Każdy uczestnik może wygrać nagrody: co tydzień bidony marki Sigg, a w połowie sierpnia i w połowie września nagrody główne – piękny rower miejski firmy Nirve.

Aplikacja znajduje się na profilu Białowieski Zdrój na Facebooku https://apps.facebook.com/w_harmonii_z_natura/?fb_source=search&ref=ts

Projekt W harmonii z naturą został stworzony przez agencję Ostryga.


***
Hoop Polska Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy Kofola S.A. jest jednym z najważniejszych producentów napojów w Europie Środkowej. Firma w swoich 3 zakładach produkcyjnych w Bielsku-Podlaskim, Grodzisku Wielkopolskim i Kutnie zatrudnia ponad 600 pracowników.   

Portfolio produktów obejmuje m.in. napój Hoop Cola, soczyste napoje owocowe Jupi i Jupik,  napój gazowany i niegazowany Fruti, syropy Paola i Jarmark Polski oraz krystalicznie czyste  wody: mineralną Arctic i wodę smakową dla dzieci Jupik Aqua. Firma jest również znanym producentem napojów pod marką własną tzw. private labels.

Prezesem Zarządu Hoop Polska Sp. z o.o jest Martin Mateáš. W skład zarządu wchodzi również Simona Nováková – Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy spółki oraz Członkowie Zarządu: Marek Kmiecik – Dyrektor Marketingu, Paweł Wolnicki – Dyrektor Komercyjny i Rene Novotny – Dyrektor Operacyjny.

HOOP Polska
Więcej informacji Hoop Polska (PRESS BOX)