Bateria umywalkowa do zadań specjalnych!

Bateria umywalkowa z rączką natrysku z kolekcji Metalia 56 firmy FERRO to najnowsza oferta producenta i jedna z najciekawszych propozycji wyposażenia łazienki.

W zestawie znajdują się: klasyczna bateria umywalkowa z nieruchomą wylewką wyposażona w regulator strumienia, regulator ceramiczny i automatyczny korek spustowy, rączka natrysku z zaworem zwrotnym i regulatorem strumienia, zawór ciśnieniowy z funkcją auto-stop oraz uchwyt na rączkę natrysku, wąż w oplocie metalowym o długości 150cm i przyłącza elastyczne.

Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta. Odchylając do góry uchwyt wylewki uruchamiamy wypływ strumienia wody o żądanym natężeniu. Jeśli chcemy, aby woda popłynęła przez rączkę natrysku wystarczy wcisnąć przycisk z funkcją auto-stop umieszczony na rączce natrysku w widocznym miejscu. Naciśnięcie go skieruje przepływ wody przez natrysk. W ten sam sposób, przez kolejne naciśnięcie przycisku możemy zablokować przepływ przez rączkę natrysku – strumień wody automatycznie popłynie przez wylewkę w baterii.

Bateria umywalkowa z rączką natrysku jest niezwykle poręcznym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Rączka natrysku zamocowana na ścianie pomiędzy umywalką a bidetem doskonale zastąpi baterię bidetową. Świetnie sprawdzi się podczas upałów, gdy mini prysznic ochłodzi szybko i skutecznie zmęczone stopy. Przyda się również w czasie domowych porządków. Z pomocą rączki natrysku z łatwością napełnimy duży pojemnik wodą czy opłuczemy komorę odkurzacza.

Warto dodać, iż bateria umywalkowa z rączką natrysku należy do 9 elementowej kolekcji Metalia 56 skierowanej do klientów zainteresowanych ograniczeniem zużycia wody. Wybrane baterie z tej kolekcji zaopatrzone są w dwustopniową głowicę ceramiczną FerroClick z systemem kontroli ciepłej wody, wydajny perlator FerroAirMix i system łatwego usuwania osadów kamienia wapiennego. Dzięki tym komponentom przynoszą aż 50% oszczędność zużycia wody i ograniczenie kosztów. Oprócz tych zalet na uwagę zasługuje także duży wybór modeli: od jedno- i wielootworowych, z obrotową, wysuwaną lub kaskadową wylewką, po natynkowe i podtynkowe. Wysoka jakość użytych materiałów, staranne wykonanie, ciekawe wzornictwo i 7-letni okres gwarancji przesądzają o atrakcyjności tej nowoczesnej i funkcjonalnej armatury.

Produkty Ferro na zdjęciu: Bateria umywalkowa z rączką natrysku

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)