Wielka Wyprzedaż w Media Markt!

6 lipca rusza Wielka Wyprzedaż w sklepach Media Markt. Do 15 lipca w 45 sklepach sieci w Polsce można kupić pełnowartościowe artykuły z zakresu elektroniki użytkowej w znacznie obniżonych cenach.

Wyprzedaż obejmuje między innymi końcówki serii zamówione specjalnie na akcję wyprzedaży, pojedyncze sztuki, sprzęt z ekspozycji i zapasy magazynowe. Wszystkie towary są objęte gwarancją.

Produkty dostępne w całej Polsce w ramach Wielkiej Wyprzedaży (wybrane produkty):

•    Telewizor Samsung LED 40” w cenie 1799 zł, zamiast 2199 zł;
•    Netbook Samsung w cenie 999 zł, zamiast 1199 zł;
•    Pralka Siemens w cenie 799 zł, zamiast 999 zł;
•    Lustrzanka cyfrowa Nikon w cenie 1349 zł, zamiast 1499 zł.

Każdy market Media Markt przygotował dodatkowo własną ofertę, dopasowaną do zainteresowań lokalnych konsumentów.

Media Markt w 2002 roku, jako pierwsza sieć z elektroniką użytkową, wprowadził w Polsce wyprzedaże markowego sprzętu na tak dużą skalę. Tradycyjnie wyprzedaż organizowana jest przez sieć dwa razy w roku. Media Markt zainicjował także akcję Raty 0% oraz „Świat bez VAT”.


Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada 45 sklepów w Polsce, a 662 w 15 krajach Europy i Azji.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )