Finał konkursu Łazienka Wybór Roku 2015

26 marca 2015 roku w Warszawie odbyła się Gala Forum Branży Łazienkowej, na której ogłoszono wyniki XIV edycji konkursu “Łazienka-Wybór Roku”. Dwudziestoosobowe jury złożone z dziennikarzy, architektów i projektantów, oceniało walory użytkowe, estetyczne, innowacyjność oraz stosunek jakości produktów do ceny.

W kategorii  kabiny prysznicowe – tytuł Łazienka Wybór Roku 2015 zdobyła kabina KOŁO ULTRA – lekka i nowoczesna konstrukcja posiadająca praktyczne rozwiązania ułatwiające utrzymanie czystości. Oprócz wysokiej jakości, produkt cechuje również dbałość o bezpieczeństwo. Wykonaną z hartowanego szkła kabinę wzmocniono powłoką SafeGuard, dzięki której w przypadku uszkodzenia szyba pęka, lecz nie rozpada się na drobne części.

W kategorii meble łazienkowe zwyciężyła kolekcja TWINS, seria pojemnych szafek, podwieszanych lub stawianych na nóżkach, których elementy meblowe można swobodnie ze sobą łączyć. szafki utrzymane są w modnych, neutralnych tonacjach bieli, stali
i matowej czerni, wykonane z materiałów odpornych na wilgoć.

W kategorii akcesoriów łazienkowych zwycięski tytuł otrzymał przycisk do stelaża CAMELEON, charakteryzujący się minimalistyczną, nowoczesną formą, dostępny w 11 wariantach wykończenia, m.in. szklanym i drewnianym.

Projektanci Sanitec Koło zadbali o to aby szeroka gama produktów prostych lecz niebanalnych ułatwiała aranżację każdego typu łazienki. Zwycięskie rozwiązania cechuje unikalny design, funkcjonalność i higieniczność.


Kabina prysznicowa ULTRA


Meble TWINS


Przycisk CAMELEON


Sanitec KOŁO Sp. z o.o. to jedna z największych i najbardziej renomowanych w Polsce firm produkujących    i dystrybuujących wyposażenie łazienek. Od ponad 50 lat dostarcza wysokiej jakości wyposażenie łazienek domowych i toalet publicznych. Od 1993 r. należy do międzynarodowej Grupy Sanitec, która jest największym w Europie producentem ceramiki łazienkowej. W swojej ofercie Sanitec KOŁO posiada przede wszystkim bogatą ofertę ceramiki łazienkowej, którą uzupełniają nowoczesne modele wanien i brodzików akrylowych, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych. Produkty, spełniające europejskie standardy jakości, oferowane są pod markami KOŁO, Keramag i Keramag Design.
Wyroby Sanitec KOŁO były wielokrotnie nagradzane i doceniane w konkursach za stosowane technologie i atrakcyjne wzornictwo. Więcej informacji o firmie: www.kolo.com.pl

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )