FERRO: Baterie natryskowe w aranżacjach

http://newss.pl/images1/logo_ferro200.jpg

Coraz częściej w łazienkach, zwłaszcza o niewielkiej powierzchni, miejsce wanien zajmują kabiny prysznicowe, których głównym wyposażeniem są natryski i baterie. Najlepiej jeśli kabina prysznicowa i jej wyposażenie będą nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Dobierając parę: bateria i natrysk, powinniśmy więc zwrócić uwagę na parametry jakościowe produktów, czyli wybierać armaturę, która na przykład pozwoli nam ograniczyć zużycie wody, ale równie ważne będą detale, dzięki którym osiągniemy zamierzony efekt dekoracyjny we wnętrzu. 

Baterie natryskowe ścienne lub natryskowo podtynkowe mogą przybierać różne kształty. Zaokrąglone lub geometryczne linie uchwytów, okrągłe bądź kwadratowe formy rozet, czy jak to ma miejsce w przypadku baterii podtynkowej, prostokątna lub okrągła maskownica, z której wyprowadzone są uchwyty sprawiają, iż baterie poza swoimi użytkowymi parametrami odznaczają się również walorami estetycznymi.

Bateriom towarzyszą zestawy natryskowe, doskonale komponujące się nie tylko z ich wzornictwem, ale również z akcesoriami łazienkowymi znajdującymi się w kabinie, takimi jak mydelniczki, półki na kosmetyki czy dozowniki na mydło.

Przykładem takiej nowoczesnej pary w kabinie prysznicowej jest bateria natryskowa Dijon oraz natrysk Doppio VerdeLine. Dijon o uniwersalnej formie wyposażona w regulator ceramiczny oraz Doppio VerdeLine, ekologiczny natrysk, który dzięki swej unikatowej konstrukcji, gwarantuje 50% oszczędność zużycia wody. Natrysk zaopatrzono w 3-funkcyjną rączkę z funkcją Eco, system easy clean, a także użyteczną mydelniczkę. Delikatnie zaokrąglona forma obu elementów tego praktycznego zestawu tworzy ładną, kompozycję do nowoczesnej łazienki.

Zgrany łazienkowy duet to również trzyfunkcyjny natrysk Soleno oraz bateria natryskowa Veneto VerdeLine. Baterię charakteryzuje stabilna geometryczna forma, w której wyróżnia się prostokątny uchwyt, korespondujący z wykończeniem drążka prysznicowego natrysku. Całość ozdabia oryginalna, niewielka mydelniczka należąca do zestawu Soleno.

I jeszcze jedna propozycja, idealna do nowoczesnych, niewielkich łazienek. Natrysk z rączką Quadro połączony z baterią podtynkową Metalia 57. Nowoczesna, jednofunkcyjna rączka natrysku, z funkcją: deszcz o prostej, geometrycznej formie prezentuje się doskonale obok baterii o prostokątnej maskownicy i dekoracyjnym uchwycie posiadającym delikatnie zaokrąglone krawędzie.

Interesujące kształty, praktyczne rozwiązania i dobrze dobrane wzorniczo pary natrysków i baterii czynią z kabiny prysznicowej atrakcyjną ozdobę łazienki, a prysznic w tak urządzonym wnętrzu jest prawdziwą przyjemnością.


Veneto VerdeLine BVN7VL bateria natryskowa ścienna


Natrysk Soleno N300A; Bateria natryskowa Veneto VerdeLine BVN7VL; Dozownik na mydło ścienny Novatorre 9


Natrysk Doppio VerdeLine N360VL; Bateria natryskowa Dijon BDJ7; Mydelniczka Audrey AD02


Metalia 57 bateria wannowo-natryskowa podtynkowa 57050R.0.


Ferro Metalia 57 Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa


Bateria natryskowa ścienna Dijon

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)