Saturn Connect w Krakowie

Już 4 grudnia SATURN otworzy kolejny sklep pod szyldem Saturn Connect. Będzie to pierwszy w Krakowie, a drugi w Polsce punkt sprzedaży dedykowany najnowszym technologiom mobilnym i akcesoriom.

W czwartek, 4 grudnia zostanie otwarty specjalistyczny sklep Saturn Connect. Po ubiegłorocznym sukcesie salonu w Galerii Katowickiej, czas na Kraków. Nowy Saturn Connect, zlokalizowany w CH Bonarka, zaoferuje na powierzchni blisko 300 m2 najnowsze urządzenia mobilne dostępne na rynku oraz szeroki wybór akcesoriów czołowych producentów.

Uruchomienie Saturn Connect jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się trendy oraz potrzeby coraz bardziej mobilnego społeczeństwa. Zaoferujemy naszym klientom wybór najnowszych technologii, niezbędnych do łączności i komunikacji – w pracy i zabawie. Każdy będzie mógł na miejscu indywidualnie dopasować urządzenia do swoich potrzeb, korzystając z profesjonalnej obsługi – powiedział Piotr Bieńkowski, Dyrektor Saturn Connect w Krakowie.

Wyróżnikiem Saturn Connect będzie również kompleksowość oferowanych usług: przy zakupie sprzętu można będzie skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja +, skorzystać z usługi pomocy informatycznej Power Service, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet podpisać na miejscu umowę na zakup energii.

Dzięki Saturn Connect klienci mogą na bieżąco śledzić światowe trendy i najnowsze technologie. Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in.: telewizory, laptopy, smartfony, tablety, konsole oraz gry, przenośny sprzęt do słuchania muzyki i „elektronika sportowa”, jak np. kamery akcji, pulsometry czy zegarki GPS. Ofertę uzupełni bogaty wybór akcesoriów, które pozwolą w pełni docenić i wykorzystać możliwości  zakupionego sprzętu.SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych są 22 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )