FERRO dla architektów wnętrz i projektantów


Miło nam poinformować, iż FERRO we współpracy z partnerem – firmą CAD Projekt K&A poszerzyło bazę produktów przeznaczonych dla projektantów i architektów wnętrz. Baza jest kompatybilna z programami: CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie i zawiera 150 nowych modeli 3D baterii łazienkowych, zlewozmywakowych oraz natrysków.

Na szczególną uwagę zasługuje armatura oszczędzająca zużycie wody, oznakowana certyfikatem EU Ecolabel, czyli kolekcje baterii: Genova, Veneto i Cassino VerdeLine, baterie zlewozmywakowe wykonane ze stali szlachetnej AISI 304, takie jak: Livorno, Paese i Rodez oraz natryski i zestawy natryskowe z deszczownią.

Pliki 3D są już dostępne na stronie internetowej producenta, w zakładce Katalogi  oraz w zakładce Produkty pod odpowiednimi linkami. Modele FERRO znajdują się również na stronie internetowej CAD Projekt K&A i są dystrybuowane w formie e-mailingu do wszystkich subskrybentów z bazy partnera.

Mamy nadzieję, że oddając to praktyczne narzędzie w ręce architektów wnętrz i projektantów wzbogacimy ich warsztat pracy umożliwiając tym samym tworzenie interesujących projektów.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)