Media Expert z nową gwiazdą w spotach reklamowych!

Media Expert nie tylko włącza niskie ceny, ale i zaskakuje. Już od dziś rusza kampania reklamowa z Eweliną Lisowską w roli głównej. To kolejna gwiazda polskiej muzyki, która promować będzie tę znaną i cenioną markę.

Nowa kampania reklamowa zakłada emisję spotów w największych stacjach radiowych i telewizyjnych. Gwiazdą promującą zakupy w sieci Media Expert jest piosenkarka młodego pokolenia, obsypana licznymi nagrodami – Ewelina Lisowska. „Po wielu latach bardzo owocnej współpracy z Dorotą Rabczewską (Dodą), zdecydowaliśmy się zaskoczyć naszych klientów nową gwiazdą. Wybór Eweliny Lisowskiej był niemal błyskawiczny – jest niezwykle utalentowana, popularna wśród internautów, posiada wspaniały głos, charyzmę i to coś, co przyciąga uwagę widza lub słuchacza. Wierzymy, że nasza współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron.” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.

W spotach wykorzystano motywy przeboju Eweliny Lisowskiej „W stronę słońca”, który został hitem roku 2013 według słuchaczy radia ESKA i dziewięciokrotnie osiągnął szczyty POP Listy w RMF FM.

„Nowa kampania reklamowa jest dla nas również symbolicznym podsumowaniem szczególnego dla nas roku. Strategia zwiększenia udziału w rynku, jaką realizowaliśmy w 2014 roku, ponad 300 elektromarketów w całej Polsce, czy sukces sklepu internetowego mediaexpert.pl pokazuje skalę naszego rozwoju. Dzięki niej Media Expert jest jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się sieci elektromarketów w naszym kraju,   oferującą klientom największy wybór elektroniki użytkowej oraz dostęp do
najnowocześniejszych technologii zarówno w sklepach stacjonarnych jak i poprzez sklep internetowy mediaexpert.pl.” – dodaje Michał Mystkowski.

Kampania, jak poprzednie, wyprodukowana została przez agencję Ambasada BC i dom produkcyjny Flota Filmowa.


Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Oferta niemal 300 elektromarketów obejmuje najnowsze produkty: telewizory Smart, laptopy, tablety, smartfony, foto, RTV i AGD, a w wybranych elektromarketach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.
Media Expert jest wspólnikiem największej w Europie Grupy Zakupowej Rynku Dóbr Elektroniki Konsumenckiej – EURONICS International. Wolumen sprzedaży EURONICS, realizowanej w 30 krajach europejskich wynosi 16 mld EUR. Grupa poprzez 11 000 lokalizacji, dociera  łącznie do 600 mln Konsumentów.
Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.
Media Expert jest jedną z największych marek branży RTV, AGD, multimedia w Polsce, powszechnie cenioną przez klientów, czego potwierdzeniem jest między innymi Grand Prix – Laur Konsumenta 2013. Prestiżowa nagroda została przyznana za wdrażanie najwyższych standardów w zakresie obsługi i indywidualnego podejścia do każdego klienta, atrakcyjności oferty i promocji, a także odpowiedzialności za środowisko naturalne.
Media Expert zapewnia transport i serwis, utylizację starego sprzętu, liczne promocje oraz realizację indywidualnych zamówień.
Media Expert przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa zakupów i realizowanych transakcji. Partnerami strategicznymi marki w kontekście usług ratalnych są renomowane i sprawdzone instytucje finansowe, m.in. Credit Agricole Bank Polska S.A., Alior Bank S.A. i Santander Consumer Bank S.A.
Media Expert to także szansa przedłużenia gwarancji, zapewniająca bezpieczeństwo i wygodę oraz bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji sprzętu od zmywarek, kuchenek, pralek poprzez telewizory i kina domowe po laptopy.
Dzięki e-sklepowi klienci z całej Polski mogą w pełni korzystać z oferty 24 godziny na dobę.


TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl
więcej informacji z Media Expert