Turniej FIFA 14 w Media Markt Słupsk

Media Markt i Electronic Arts organizują dla fanów gier komputerowych otwarty turniej FIFA 14, który odbędzie się  1 i 2 lutego w sklepie Media Markt w Słupsku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

W pierwszy weekend lutego w sklepie Media Markt, zlokalizowanym w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku, odbędzie się turniej w grę FIFA 14. Zawody mają charakter otwarty i  w zabawie może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Jedynym ograniczeniem jest liczba graczy – 48 osób.

Termin zgłoszenia udziału upływa 26 stycznia, ale już pierwszego dnia zapisów zgłosiło się znacznie więcej wielbicieli FIFA14. – powiedział Piotr Wobalis, Dyrektor Marketu Media Markt w Słupsku.

Zainteresowanie grą FIFA 14 obserwowaliśmy od dnia premiery. Jeden z pracowników działu Entertainment, też entuzjasta tej formy rozrywki, zaraził wszystkich pomysłem zorganizowania turnieju. – powiedział Sebastian Piórkowski, kierownik działu Entertainment. – Najciekawsze jest to, że niewiele osób zgłaszających się do turnieju pytało o nagrody, dla nich największą atrakcją i nagrodą jest już sam udział w zabawie.

Mecze będą rozgrywane na konsolach PS4. Udział w turnieju jest bezpłatny, a dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody i gadżety związane z popularną grą FIFA. Organizatorzy postanowili również przyznać nagrodę „fair play”.


Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski oraz sklep internetowy mediamarkt.pl .

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )