Licytuj z Grupą Paradyż na rzecz WOŚP!

Choć od finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy minął już ponad tydzień, każdy chętny nadal może wesprzeć Fundację Jurka Owsiaka. Na internetowych aukcjach Grupy Paradyż jeszcze do 22 stycznia trwać będą licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej i opieki medycznej seniorów.  Wśród nich do kupienia są m.in. unikatowe płytki ceramiczne z podpisami znanych sportowców. Zapraszamy do licytacji!

Grupa Paradyż, aby wesprzeć 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny przygotowała niezwykłe płytki. Tym razem znalazły się na nich m.in. autografy i życzenia od znanych polskich sportowców: boksera Artura Szpilki ,  byłego koszykarza Cezarego Trybańskiego , zawodnika MMA Michała Materli oraz Damiana Janikowskiego , pierwszego medalisty olimpijskiego w zapasach. Wśród wystawionych przez firmę przedmiotów znajduje się także wyjątkowa, ręcznie zdobiona płytka ceramiczna z dwoma szklanymi serduszkami . Wszystkie licytacje trwają do 22 stycznia br.

Firma w ramach tegorocznego udziału w Orkiestrze przygotowała także 28 sztuk okolicznościowych płytek z grafikami 22. WOŚP , które zostały już zlicytowane na aukcjach na Allegro oraz w sztabach WOŚP w całej Polsce. Całość funduszy zebranych z tegorocznych licytacji zostanie przekazana do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów


Fot. Grupa Paradyż – Cezary Trybański


Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 24 lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone dynamicznie rosnącymi wynikami sprzedaży oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2012, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2012”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagrodę „Filary Polskiej Gospodarki 2012” oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2012 z Diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)