Szczęśliwe Dukaty w Sklepach Komfort

Sklepy Komfort po raz kolejny przyłączyły się do akcji charytatywnej organizowanej tym razem przez Fundację TVN „Nie jesteś sam” oraz Mennicę Polską.

Od 18 stycznia do 18 marca 2014 zbieramy fundusze na leczenie i rehabilitację dzieci będących pod opieką Fundacji TVN „Nie jesteś sam”

Na potrzeby akcji zostały wyprodukowane specjalne dukaty  z wizerunkiem gwiazd TVN. Cała kolekcja gwiazdorskich  Szczęśliwych Dukatów liczy 6 różnych wzorów zaprojektowanych przez gwiazdy TVN.

Autorami wizerunków Szczęśliwych Dukatów są Prezes Fundacji TVN – Pani Bożena Walter oraz dziennikarze TVN: Magda Mołek, Anna Maruszeczko, Kinga Rusin, Dorota Wellman i Marcin Prokop

Szczęśliwy Dukat = 5 zł

Odbierając resztę w Szczęśliwych Dukatach każdy kupujący wspiera akcję i zasila konto Fundacji TVN. Warto pamiętać, że do portfeli darczyńców trafiają mosiężne Dukaty, które wybili najlepsi mincerze Mennicy Polskiej.
Bardzo się cieszymy ze stałej współpracy z Mennicą Polską przy akcjach charytatywnych. Taka akcja to dla nas wydarzenie o szczególnym znaczeniu, bowiem możemy pomóc małym podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. To ważny element społecznej odpowiedzialności naszej firmy. Pomagać tym, którzy sami sobie nie poradzą, to kwestia wrażliwości i odpowiedzialności. To pewnego rodzaju moralne i społeczne zobowiązanie. Szczęśliwe Dukaty można kupić po 5 zł w pięćdziesięciu sklepach KOMFORT  – mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu, Sklepy Komfort S.A.

SKLEPY KOMFORT to sieć 111 sklepów w całej Polsce z szeroką ofertą produktów do wykańczania wnętrz. Najszerszą grupą towarów w sklepach są panele, podłogi drewniane, dywany, wykładziny i drzwi. Ogromny wybór produktów dostępnych zarówno „od ręki” jak i na indywidualne zamówienie sprawia, że każdy klient wybierze coś dla siebie. Dużym atutem sieci są  aktywnie rozwijające się usługi, związane z montażem oraz pielęgnacją podłóg. Wiele inspiracji i porad związanych z projektowaniem wnętrz można znaleźć na specjalnie przygotowanym przez Komfort serwisie www.zyj-komfortowo.pl

www.sklepy.komfort.pl

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)