Geometryczna perfekcja

Termostat Grohtherm Cube – dla dopełnienia wystroju łazienki w stylu minimalistycznym

Nowoczesna elegancja geometrycznego wzornictwa o zdecydowanych ostrych krawędziach nadaje łazience wyrazisty charakter. Aby pomóc zarówno architektom wnętrz, jak i samym klientom zrealizować projekty w stylu minimalistycznym w najdrobniejszym szczególe, firma GROHE uzupełniła linię minimalistycznych baterii, pryszniców, systemów prysznicowych, akcesoriów, przycisków spłukujących o baterie termostatyczne. 

W pełni kwadratowy, w pełni praktyczny

Estetyka, komfort, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój  dostępne są w jeszcze bardziej zaawansowanym  dzięki nowemu termostatowi Grohtherm Cube – produktowi dotąd poszukiwanemu, ale nieosiągalnemu, który uzupełnił gamę armatury w minimalistycznym stylu.

Zgrabna kubistyczna sylwetka tego nowoczesnego termostatu, wraz z jego kwadratowymi pokrętłami oraz idealnie dopasowanymi rozetami, zwraca uwagę swoimi czystymi, geometrycznymi liniami. Bardzo szeroka wylewka baterii wannowej jest jednolitym przedłużeniem korpusu, układa strumień wody w kształt wodospadu, który napełniając wannę  tworzy kaskady.

Zarówno termostat prysznicowy, jak i wannowy posiada półkę GROHE EasyReach™, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem – na najpotrzebniejsze kosmetyki, takie jak szampon, żel pod prysznic, czy gąbkę. Półkę można latwo zdjąć np. w celu czyszczenia armatury.

Grohtherm Cube to produkt, w którego wnętrzu zostały zastosowane przydatne rozwiązania technologiczne, tak jak GROHE TurboStat®, który umożliwia ustawienie w ułamku sekundy żądanej temperatury i utrzymanie jej na stałym poziomie podczas trwania kąpieli, nawet przy nagłych zmianach ciśnienia wody.

Ponadto, termostat posiada funkcję GROHE SafeStop, przycisk, który zapobiega przypadkowej zmianie temperatury wody powyżej 38º Celsjusza.

GROHE EcoButton z kolei to przycisk umożliwiający zmniejszenie zużycia wody nawet do 50%. Podobnie w baterii wannowej znajduje się funkcja zmniejszająca zużycia wody – GROHE AquaDimmer Eco®.

Estetyczna kombinacja

Linia produktów GROHE w stylu kubistycznym obejmuje zarówno natynkowe termostaty prysznicowe i wannowe, jak i instalacje podtynkowe z ergonomicznymi kwadratowymi pokrętłami, komponującymi się idealnie z  minimalistycznymi kwadratowymi płytkami ściennymi.

System Euphoria Cube Shower dopełnia tę designerską linię, zawiera  w zestawie prysznic górny GROHE Rainshower® Allure, Euphoria Cube Stick oraz termostat Grohtherm Cube. Aby dopsaować wszystkie elementy projektu w łazience, GROHE proponuje zestaw prysznicowy Euphoria Cube z prysznicem ręcznym jako komplet, który także posiada termostat Grohtherm Cube.

Niezależnie od tego, czy w łazience cały projekt został zrealizowany wyłącznie bazując na serii EuroCube,  czy też łącząc różne serie baterii, termostat Grohtherm Cube umożliwia wiele intrygujących możliwości wyposażenia łazienki w nowoczesnym stylu.

Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX)