Nowy Media Markt w Zielonej Górze!

Media Markt w Zielonej Górze został gruntownie przebudowany. Dzięki nowej formie prezentacji towaru, klienci będą mogli wygodniej poruszać się po świecie nowych technologii. W związku z otwarciem marketu po przebudowie od 17 stycznia br. na klientów czekają atrakcyjne promocje, a także specjalny konkurs z nagrodami.

Media Markt w zielonogórskim CH Focus Mall to ponad 3000 m2 powierzchni z elektroniką użytkową. W ciągu 5 lat działalności marketu, sklep odwiedziło już ponad 5 milinów klientów. Każdego dnia o najwyższą jakość obsługi dba 42 pracowników.

W reakcji na zmieniające się trendy na rynku elektroniki użytkowej Media Markt został przebudowany i obecnie jest to najnowocześniejszy tego typu sklep w regionie.

Rozwój nowych technologii wpływa na zmianę oczekiwań klientów nie tylko pod względem dostępności najnowszych urządzeń, ale również ich prezentacji. – powiedział Norbert Niedziałek, Dyrektor Marketu – Teraz jeszcze łatwiej będzie można porównać właściwości i ceny oferowanych produktów. Radą służą zawsze pracownicy sklepu, którzy pomogą dokonać wyboru sprzętu najlepiej dopasowanego do realnych potrzeb i stylu życia kupujących.

W zielonogórskim Media Markt klienci znajdą wszystko co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro, czy samochód – zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt uznanych producentów w najlepszych cenach: Tuż przy wejściu do odnowionego sklepu znajdziemy obecnie najbardziej poszukiwane produkty – smartfony, urządzenia mobilne i tablety. Największą powierzchnię zajmuje dział AGD z szeroką ofertę sprzętu niezbędnego do wyposażenia domu, zdrowia, czy pielęgnacji ciała. Na klientów czeka również bogaty wybór telewizorów – zgodnie z ostatnimi trendami również w technologii SMART i 4K. W ofercie znajdują się również zdobywające szeroką popularność na polskim rynku produkty marek własnych: ok., ISY, PEAQ, KOENIC.

W markecie istnieje możliwość połączenia wybranych produktów z usługą Orange i otrzymania przy zakupie rabatu nawet do 1300 zł.

Szeroki zakres usług oferowanych przez sklep obejmie także m.in.: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, sprawną obsługę serwisową, możliwość oddania w sklepie zużytego sprzętu, czy usługi kredytowe w celu sfinansowania zakupu. W Media Markt Zielona Góra można także odbierać towary zakupione w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl. Opcja ta cieszy się szczególnym zainteresowaniem wsród klientów z regionu.

Z okazji otwarcia maketu w nowej formie, Media Markt przygotował specjalną ofertę promocyjną obowiązująca od 17 do 23 stycznia lub do wyczerpania zapasów. Wsród przykładowych produktów objętych promocją klienci znajdą:

  • Tablet Manta w cenie 149,00 zł
  • Telewizor Toshiba 32” w cenie 799,00 zł
  • Dwurdzeniowy Smartfon Presigio w cenie 249,00 zł
  • Pralka MPM Slim (z wyświetlaczem) w cenie 699,00 zł

Ponadto dla osób, które w dniu ponownego otwarcia sklepu, tzn. 17 stycznia, dokonają zakupu, Media Markt przygotował konkurs. Zadaniem uczestników będzie wymyślenie oryginalnego hasła promującego nowe otwarcie oraz wypełnienie kuponu konkursowego. Co godzinę 3 zwycięzców otrzyma karty podarunkowe o wartości 100,00 zł każda. Autor najciekawszego hasła reklamowego otrzyma nagrodę główną, najnowszy model iPhone’a.     Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski oraz sklep internetowy mediamarkt.pl .

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )