Wysmukła elegancja

Dostępne na rynku umywalki nablatowe zachwycają wyszukanym kształtem – prostokątne, okrągłe, przypominające morską falę, głębokie lub przeciwnie o płaskiej formie, wyraźnie wyodrębnione z powierzchni blatu bądź też w nim zatopione. Takie umywalki to prawdziwa ozdoba nowoczesnych łazienek.

Eleganckie, o wyszukanym designie wymagają najwyższej jakości baterii, które podkreślą ich piękno i oryginalny charakter. Doskonałą propozycją dla tak wymagającej armatury są jednouchwytowe baterie umywalkowe stojące do umywalek nablatowych firmy Ferro.


Monza

Lekkie opływowe kształty baterii Monza oraz miękka, plastyczna linia i wyważone proporcje świetnie korespondują z klasycznym wystrojem łazienki. Taka bateria będzie wspaniale prezentować się na tle każdej umywalki. Zaopatrzona została w regulator ceramiczny i regulator strumienia. W otoczeniu gustownie dobranej galanterii łazienkowej pokryta chromem Monza podkreśli elegancki charakter wnętrza.


Modena

W całej serii baterii Modena przewija się motyw trójkąta – wrażenie ostrości zostało zniwelowane delikatnie łukowatą linią, geometryczna forma wprowadza efekt harmonii. Bateria posiada regulator ceramiczny, a także regulator strumienia. To doskonałe uzupełnienie linii wzorniczej Modena i znakomity sposób na niebanalną łazienkę.


Capri

Bateria Capri o prostej formie i wyostrzonej linii będzie idealnie prezentować się wśród geometrycznych elementów armatury i akcesoriów łazienkowych. Wyposażona została w regulator ceramiczny oraz regulator strumienia.


Torino

Torino to wysmukła elegancja i lekko zgeometryzowana forma. Bateria jest dobrym rozwiązaniem dla nowoczesnego minimalistycznego wnętrza. Posiada regulator ceramiczny i regulator strumienia. Dekoracyjną, zewnętrzną powierzchnię baterii stanowi błyszcząca warstwa chromu.


Cassino VerdeLine Plus

Baterię wyróżnia interesujący design. Dynamizm ostrych kątów uchwytu i wylewki, skośnie nachylonych ku ceramice łazienkowej kontrastuje z kształtem podstawy o przekroju okręgu. Cassino VerdeLine Plus należy do znanych od kilku lat baterii spod znaku VerdeLine wyposażonych w komponenty ograniczające w znaczący sposób zużycie wody. Baterię charakteryzuje jeszcze wydajniejsza głowica ceramiczna i perlator, przez które przepływa jedynie 4,5l wody na minutę, podczas gdy z baterii sygnowanej logiem VerdeLine – 7,8l na minutę, a z tradycyjnej 12l i więcej. Ponadto posiada system łatwego usuwania kamienia wapiennego oraz ruchomy perlator, który pozwala na dowolną regulację kierunku strumienia.


Veneto VerdeLine

Veneto VerdeLine – prosta, minimalistyczna w formie, pokryta chromem bateria wyposażona jest w regulator ceramiczny z systemem kontroli ciepłej wody, perlator, który zapewnia oszczędność rzędu 50% w gospodarowaniu wodą, a także system łatwego usuwania kamienia wapiennego. Stabilna geometria bryły, zaznaczone krawędzie, linie załamujące się pod kątem prostym, tworzą, nawiązującą do klasyki, a jednak nowoczesną formę baterii odpowiednią dla wnętrza współczesnej łazienki.

Połączenie atrakcyjnej wzorniczo baterii nablatowej z interesującą formą umywalki, funkcjonalną armaturą i akcesoriami oraz odpowiednio dobranymi meblami łazienkowymi tworzy piękną i oryginalną kompozycję podkreślającą indywidualny charakter każdej łazienki. Kompozycję, która obdarza użytkowników relaksacyjną atmosferą i zachęca do wypoczynku.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)