ASTOR na Targach Edukacji Nowoczesnej „TEN 2013”

Firma ASTOR została partnerem Targów Nowoczesnej Edukacji, które rozpoczną się w krakowskim kinie „Kijów Centrum” 12 grudnia br. o godz. 9:30. Organizatorem wydarzenia są Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA oraz Europejskie Forum Studentów AEGEE. Przedstawiciele ASTORa wprowadzą gości targów w świat nowoczesnej robotyki i automatyki.

Targi skierowane są do osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o informacje wykraczające poza podręczniki akademickie. Celem targów jest promocja niestandardowych, nowatorskich rozwiązań edukacyjnych. Podczas interaktywnych prezentacji prelegenci będą m.in. budować urządzenia, tworzyć żywe modele, pokazywać nowe media, grać oraz wykorzystywać nowoczesne techniki komunikacyjne, a publiczność będzie w tych wystąpieniach aktywnie uczestniczyć.

Wśród poruszanych tematów znajdą się na przykład: podnoszenie kompetencji poprzez kontakt z nowymi mediami, nauka technik improwizacji skutecznych w życiu codziennym, możliwości rozrywki interaktywnej, kreatywna zabawa i efektywna nauka oraz zdobywanie umiejętności nowoczesnej komunikacji i współpracy w grupie. W trakcie szkolenia pt. „Automatyk i Robotyk – zawód przyszłości”, Stefan Życzkowski – prezes firmy ASTOR – omówi na przykładzie własnych doświadczeń możliwości, jakie potencjalnie mają absolwenci kierunków technicznych na rynku pracy.

Warto zaznaczyć, że firma ASTOR zajęła trzecie miejsce w wynikach badania polskiego Instytutu Great Place to Work®, otrzymując tytuł Najlepszego Miejsca Pracy 2013.

W trakcie targów będzie można także spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firm oraz jednostek edukacyjnych, które w praktyce wykorzystują innowacyjne, nowoczesne rozwiązania w zakresie edukacji.

Zgłoszenia można przesyłać na adres  edukacja@marr.pl. Termin zgłoszeń upływa 6 grudnia.
Więcej informacji na: www.marr.pl


Stefan Życzkowski prezes ASTOR w  ASTOR Innovation Room


Firma ASTOR jest dystrybutorem produktów automatyki, dostawcą rozwiązań biznesowych oraz usług, które wspierają podnoszenie efektywności i konkurencyjności Klientów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze. Systemy dostarczane przez ASTOR pozwalają na obniżanie kosztów produkcji oraz kosztów energii, zwiększając tym samym konkurencyjność firm na rynkach: krajowym i  międzynarodowym. Jest to spółka z polskim kapitałem, z centralą w Krakowie, posiadająca 7 oddziałów na terenie całej Polski. ASTOR reprezentuje na terenie Polski światowych dostawców automatyki, tj. GE Intelligent Platforms, Invensys Wonderware, Kawasaki Robotics, EPSON, Horner APG i Satel Oy.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych, siedmiokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu” oraz laureatem prestiżowego tytułu „Ten, który zmienia polski przemysł”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie:  www.astor.com.pl .

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)