Media Markt i SATURN rozwijają współpracę z Orange

W sklepach Media Markt i SATURN ruszają specjalne strefy Orange. Kupując usługi telekomunikacyjne klienci mogą teraz nabyć dowolny produkt z oferty Media Markt lub SATURNA nawet do 1000,- zł taniej.

W ramach dotychczasowej współpracy Media Saturn Holding Polska z Orange klienci operatora przy podpisywaniu lub przedłużaniu umowy mogli otrzymać bony pieniężne do wykorzystania w sklepach Media Markt i Saturn. Popularność oferty sprawiła, że firmy zdecydowały się rozszerzyć współpracę i uruchomić strefy usług Orange na terenie sklepów Media Markt i SATURN.

Przedłużając umowę lub kupując nową aktywację klienci mogą nabyć dowolny produkt z oferty Media Markt lub SATURNA nawet do 1000,- zł taniej. Oszczędność zależy od rodzaju i wartości wybranej usługi Orange.

Współpracę z Media Saturn Holding rozpoczęliśmy kilka lat temu. Teraz zdecydowaliśmy się ją rozszerzyć, uruchamiając wygodny dla klientów model łączonej sprzedaży. Wystarczy jedna wizyta w sklepie, by wrócić do domu z tym, co potrzebujemy i jeszcze zaoszczędzić sporo pieniędzy. – mówi Mariusz Gaca, prezes PTK Centertel, Dyrektor Wykonawczy Orange Polska ds. obsługi i sprzedaży. – Jestem przekonany, że taka formuła współpracy przyniesie korzyści obydwu firmom i pozwoli zwiększyć sprzedaż. Dla Orange Polska to kolejny, ważny krok w realizacji nowej strategii 2013-2015.

Dajemy naszym klientom dostęp do najszerszego na rynku asortymentu elektroniki użytkowej i możliwość zakupu usług telekomunikacyjnych w jednym miejscu. – mówi Marcin Rosati, członek Zarządu Media Saturn Holding Polska. – Klienci decydujący się na zakup usług Orange właśnie u nas dostaną specjalny rabat na cały asortyment sklepu: zarówno telefony, smartfony i tablety, dzięki którym można korzystać z usług Orange, jak również na urządzenia innych kategorii produktowych. To absolutna nowość.

Od 5 kwietnia br. oferta obowiązuje w następujących sklepach:

Media Markt w Białymstoku, Chorzowie, Częstochowie, Gdańsku, Kaliszu, Koninie, Koszalinie, Legnicy, Olsztynie, Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Nowym Sączu, Radomiu, Rzeszowie, Warszawie (ul. Górczewska, Al. Krakowska, Marki) i Zabrzu;

SATURN w Katowicach, Krakowie i Warszawie (CH Arkadia oraz Targówek).

Do końca kwietnia br. strefy usług powinny działać już we wszystkich marketach sieci.

Z czasem oferta będzie dostępna również w sklepach internetowych: www.mediamarkt.pl oraz www.saturn.pl .


Media Markt i SATURN to cenione marki sklepów z elektroniką użytkową, należące do holdingu Media-Saturn. Sklepy obu marek oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Od 2012 roku obie marki prowadzą także sprzedaż w Internecie.

Media – Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )