Wielkie Otwarcie Media Expert w Sycowie

Koło fortuny z atrakcyjnymi nagrodami, karty podarunkowe, londyński autobus, pączki dla każdego z okazji Tłustego Czwartku oraz finał zabawy Wyścig po darmowe zakupy za 3 tys. zł… To tylko niektóre z atrakcji, które czekały na klientów podczas otwarcia kolejnego salonu Media Expert, tym razem w Sycowie.

Darmowe zakupy za kwotę 3.000 zł od Media Expert zrobiła pani Jadwiga Sikora z Sycowa wraz z rodziną. – Chciałabym raz jeszcze wyrazić podziękowania za profesjonalną organizację konkursu, opiekę i doradztwo w trakcie darmowych zakupów, a także za sympatyczną atmosferę stworzoną przez cały zespół pracowników Media Expert! – napisała do nas z pozdrowieniami pani Jolanta. – Kawa z nowego ekspresu smakuje wyjątkowo, jak cała nagroda – dodaje.

Do końca lutego sieć Media Expert planuje jeszcze trzy otwarcia: w Działdowie, Bystrzycy i Ząbkowicach.Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od ponad 10 lat. Jest jedną z trzech największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Obecnie w ramach sieci działa 290 elektromarketów.

TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media Expert