Czekoladowa przyjemność na Święta

Wielkanoc w polskiej tradycji to jedno z najważniejszych i najbardziej rodzinnych Świąt. Marka Wedel gości na świątecznych stołach Polaków już od ponad 160 lat. Miłośnicy wedlowskich słodyczy uwielbiają je za głęboki, intensywny smak czekolady, która produkowana jest z najlepszego kakao. I tym razem Wedel przygotował produkty dedykowane specjalnie na tę wyjątkową okazję, prosto z Fabryki Przyjemności.

Oferta świąteczna:
Na Wielkanoc Wedel przygotował limitowaną edycję produktów, które są dostępne tylko w tym szczególnym czasie. Pisanki z nadzieniem o smaku truskawkowym, waniliowym i toffi zachwycą konsumentów  głębią smaku płynącą z najlepszej jakości kakao. Miłą niespodzianką dla najmłodszych będą postaci zajączka, baranka i kurczaczka widoczne na opakowaniach.

Pisanki czekoladowe z nadzieniem o smaku truskawkowym, waniliowym i toffi
Waga: 120 g
Cena: 7,49 zł

Czekoladowe pisanki 25g to doskonała, wielkanocna propozycja dla najmłodszych fanów intensywnej, czekoladowej przyjemności. Każde dziecko będzie chciało zgromadzić pełną kolekcję, czyli warianty z kurczaczkiem, zajączkiem i barankiem, wydając na nie swoje świąteczne kieszonkowe.Pisanki czekoladowe    
Waga: 25g
Cena: 1,49 zł

Dla odmiany duże, czekoladowe pisanki  będą idealną dekoracją na świątecznym stole.  Dostępne opakowanie z dziecięcą grafiką, jak również w klasyczne, odświętne wydanie.

Pisanki czekoladowe
Waga: 210 g
Cena: 13,99zł

W wielkanocnym portfolio znalazły się również produkty cenione i uwielbiane przez Polaków od wielu lat, które idealnie pasują na poczęstunek, jak i wielkanocny, słodki prezent. Odkryj intensywną, czekoladową przyjemność w czekoladzie mlecznej z wielkanocnymi wizerunkami zajączka, baranka i kurczaczka. 

Czekolada mleczna
Waga: 100 g
Cena: ok. 3,10 zł

Sięgnij po swój kawałeczek nieba w postaci pianek Ptasie Mleczko®, które teraz zyskały wielkanocną szatę graficzną.

Ptasie Mleczko® Waniliowe    Ptasie Mleczko® Śmietankowe    Ptasie Mleczko® Waniliowe
Waga: 420 g                              Waga: 420 g                              Waga: 560g
Cena: ok. 13 zł                           Cena: ok. 13 zł                            Cena: ok. 15,49 zł

Sprawdź też, jakie cukierki kryją się w Mieszance Wedlowskiej Classic oraz Galaretki.

Mieszanka Wedlowska Classic                Mieszanka Wedlowska Galaretki
Waga: 490 g                                          Waga: 490 g
Cena: ok. 12,99 zł                                 Cena: ok. 10,29 zł

Materiały ekspozycyjne:
Wedel pomaga w odpowiednim wyeksponowaniu swojej świątecznej oferty w sklepach. W największych placówkach handlowych staną różnej wielkości stojaki wypełnione produktami. Przygotowano również szereg materiałów POS – wszystko to w żywej, wiosennej kolorystyce z udziałem wielkanocnych bohaterów – zajączka, baranka i kurczaczka.

Wedel to najsilniejsza polska marka1 za rok 2011 i 2012. To również marka numer 1 w rankingu sprzedaży tabliczek czekoladowych w 2012 roku2. Natomiast Ptasie Mleczko® waniliowe 420g to lider rankingu sprzedaży wśród wszystkich produktów z kategorii czekoladowej 3.


1 Według rankingu organizowanego przez Rzeczpospolitą w 2012 roku.
2 Lotte Wedel za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, cała Polska, wartość sprzedaży w 2012 (styczeń-grudzień), kategoria tabliczek czekoladowych
3 Lotte Wedel za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, cała Polska, wartość sprzedaży w 2012 (styczeń-grudzień), kategoria produktów czekoladowych

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)