Gliwicki Saturn coraz bliżej!

Już za kilkanaście dni swoje podwoje otworzy pierwszy w Gliwicach market SATURN! Będzie to największy w mieście sklep z elektroniką użytkową.

SATURN to znana w całej Polsce sieć elektromarketów, słynąca przede wszystkim z najszerszej oferty na rynku i atrakcyjnych cen. Do tej pory mieszkańcy Gliwic mogli zaopatrywać się w nowinki technologiczne w korzystnych cenach w sklepach SATURN w Katowicach lub w Tychach. Jednak już 27 lutego br. SATURN zawita także do Gliwic.

Osiemnasty polski sklep SATURN powstanie w Centrum Handlowym Europa Centralna przy ul. Pszczyńskiej 315 w Gliwicach. Pierwsi kupujący będą mogli zrobić w nim zakupy już w środę, 27 lutego, od godziny 7.00 rano. Sklep będzie liczył 3800 m2 i jak wszystkie markety sieci w Polsce, będzie oferował najpełniejszy asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, AGD, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych i akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Kupujący będą mogli liczyć na fachowe porady 70 pracowników. W nowo otwieranym SATURNIE, poza pracownikami obsługi, zatrudnienie znalazło także 20 osób z firm zewnętrznych.

Aktualnie trwa zatowarowanie i układanie artykułów na półkach – mówi Wojciech Lisiecki, Dyrektor Marketu Saturn w Gliwicach – Na otwarcie przygotowaliśmy bardzo ciekawą ofertę, która z pewnością zainteresuje wielu klientów.

W listopadzie 2012 roku uruchomiony został sklep internetowy www.saturn.pl . Od 27 lutego br. mieszkańcy Gliwic i okolic będą mogli nie tylko zamawiać zakupione online towary do domu, ale także odbierać swoje zakupy w SATURNIE w C. H. Europa Centralna.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 240 marketami w 12 krajach, z czego 17 zlokalizowanych jest w Polsce. Sklepy SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC, ISY i PEAQ.

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )