KERAMAG iCon – umywalki skrojone na miarę – 120, 90, 75, 50 cm

Półokrągła, kwadratowa, czy asymetryczna? Podwójna, pojedyncza i narożna – współczesne wzornictwo oferuje nam bardzo szeroki wybór umywalek, który umożliwia znalezienie modelu idealnie dopasowanego do naszych potrzeb. Seria ceramiki iCon marki KERAMAG to nowoczesny design o wymiarach i funkcjonalnościach, które są w stanie dopasować się do każdego wnętrza.

Wybór umywalki jest sporym wyzwaniem. Ilość pytań, na które musi odpowiedź sobie kupujący rośnie wraz ze stale powiększającą się ofertą producentów. Wśród ostatnich trendów dużą popularnością cieszą się umywalki meblowe, które pozwalają zagospodarować miejsce bezpośrednio pod nimi. Seria  ceramiki KERAMAG iCon zaprojektowana jest tak, aby pod umywalka zamontować szafkę lub postawić ją na blacie Takie rozwiązania cieszą się dużą popularnością, ponieważ w ten sposób odzyskuje się niezagospodarowaną do tej pory przestrzeń.

– Kolejnym interesującym pomysłem na umywalkę są modele asymetryczne. Początkowy efekt ozdobny w serii ceramiki KERAMAG iCon został wykorzystany do celów praktycznych: w zabudowanej części stworzono zagłębienie na mydelniczkę, a pozostała powierzchnia to praktyczne miejsce do odkładania podręcznych drobiazgów w czasie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych – mówi Aleksandra Kubiak, Menedżer Produktu ds. Ceramiki w Sanitec Koło.

Wyjątkowo ciekawe są coraz modniejsze rozwiązania dla dwojga. Duże umywalki o szerokości 120 cm z dwoma otworami na baterie, pozwalają na jednoczesne korzystanie z łazienki przez dwie bliskie sobie osoby. Dla ekstrawaganckich singli, bądź dla każdego, kto lubi rozmach, w serii iCon są także umywalki o szerokości 75, 90 czy 120 cm z pojedynczym otworem na baterię. Dla miłośników klasyki pozostaje standardowa szerokość  50 cm.

Trendy we współczesnym wzornictwie pokazują, że w nowoczesnych łazienkach umywalka współgra z pozostałymi elementami wyposażenia i staje się integralną częścią aranżacji. Zaletą serii KERAMAG iCon jest możliwość zaprojektowania przestrzeni skrojonej perfekcyjnie pod nasze potrzeby. Prostokątne umywalki doskonale pasują do prostopadłościanów szafek,  szaf oraz blatów.  Stworzone w ten sposób proste linie i wprowadzając poczucie uporządkowania i stabilności.

Ceramika iCon dostępna jest ze szkliwem nowej generacji KeraTect, które znacznie ułatwia utrzymanie wyrobów w czystości. Szkliwo to jest trwale wypalone na powierzchni ceramiki i całkowicie odporne na zarysowania. Dzięki tym właściwościom, na powierzchni wyrobów nie osadzają się nawet najmniejsze zanieczyszczenia.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )