Last Minute

Zbliża się finał najdłuższej promocji Amiki – Ecooszczędność. Koniec stycznia będzie końcem akcji, lecz dla wszystkich, którzy zdążą w tym czasie podjąć decyzję o zakupie sprzętu AGD, stanie się początkiem przygody w świecie ekologii oraz oszczędności.

Promocja nie ma nic wspólnego z wyprzedażą zapasów, a dotyczy najnowszej generacji sprzętu. „Ecooszczędność” to akcja skierowana do konsumentów, w której uwagę zwraca się na ekologiczne i wyjątkowo oszczędne pralki, lodówki i zmywarki. Sprzęt AGD, jaki został zaoferowany przez Amikę na specjalnych warunkach, to 9 modeli pralek z linii NavigatorX, Navigator Plus i Maxi Control, 15 modeli lodówek z linii Premium, Eco i Standard oraz 15 modeli zmywarek, zarówno tych wolnostojących, jak i do zabudowy. Wyróżniają je wysokie klasy energetyczne dostępne we wszystkich kategoriach sprzętu, co oznacza zużycie energii mniejsze nawet o 40%.

Zasady promocji są jak zwykle w przypadku Amiki bardzo proste. Kto kupuje ekologiczne i oszczędne produkty – odbiera atrakcyjne i wartościowe gratisy przydatne w domu. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.promocje.amica.pl albo przesłać wypełniony kupon konkursowy z ulotki promocyjnej, kopię dowodu zakupu i kopię karty gwarancyjnej z typem produktu i numerem fabrycznym.

Zakup pralki z linii Navigator Plus albo Maxi Control premiowany jest suszarką do ubrań Vileda. Zakup pralki z linii Navigator X – deską do prasowania Vileda. Z kolei za kupno lodówki konsument otrzyma dzbanek na wodę marki Brita wraz z zestawem filtrów, a za nabycie zmywarki – zestaw noży Berghoff. Dodatkowo za dokonanie zakupu minimum dwóch modeli z oferty promocyjnej można otrzymać nóż szefa kuchni firmy Berghoff.

To ostatnie dni, ostatnie chwile, gdy można sobie w prosty sposób zapewnić tańszą przyszłość z niższymi rachunkami za prąd i atrakcyjnymi gratisami. Przyszłość, która dzięki temu z pewnością będzie wyglądała lepiej niż dotychczasowe życie. Bowiem z myślą o wygodzie użytkowników Amica wprowadziła w sprzęcie AGD wiele inteligentnych rozwiązań, które
sprawiają, że jego obsługa jest intuicyjna, a przez to niezwykle łatwa.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)