Wielka Wyprzedaż w Media Markt na niespotykaną dotąd skalę!

Już 25 stycznia ruszy coroczna Wielka Wyprzedaż w sklepach Media Markt. Po raz pierwszy oferta będzie dostępna nie tylko we wszystkich marketach sieci, ale także w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl .

Pierwsza tegoroczna Wielka Wyprzedaż sieci Media Markt rozpocznie się 25 stycznia i potrwa do końca miesiąca. Po raz pierwszy noworoczna akcja będzie miała tak szeroki zasięg: atrakcyjne oferty cenowe będą obowiązywały nie tylko we wszystkich stacjonarnych sklepach Media Markt w całej Polsce, ale także w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl!

Sklep internetowy www.mediamarkt.pl został uruchomiony w listopadzie 2012 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. „Włączenie do Wielkiej Wyprzedaży sklepu online pozwoli znacznie zwiększyć zasięg promocji: będą mogli skorzystać z niej także klienci mieszkający z dala od sklepów Media Markt” – powiedział Piotr Zemło, Dyrektor Media Saturn Online Sp. z o.o.

W ramach ogólnopolskiej oferty w Wielkiej Wyprzedaży dostępne będą m. in.:

  • telewizor Sharp LED 32” w cenie 999,- zł (taniej o 300 zł),
  • pralka BEKO 1000 obr./min w cenie 699,- zł (taniej o 200 zł),
  • notebook HP Compaq w cenie 1349,- zł (taniej o 350 zł),
  • notebook Acer w cenie 879,- zł ( taniej o 320 zł),
  • lustrzanka Sony w cenie 1999,- zł (taniej o 250 zł),
  • żelazko Bosch w cenie 79,- zł (taniej o 40 zł).

Poza ofertą ogólnopolską w poszczególnych sklepach Media Markt dostępne będą także lokalne oferty wyprzedażowe, przygotowane indywidualnie przez markety. Wszystkie produkty objęte wyprzedażą są pełnowartościowe i objęte gwarancją producenta. Podczas wyprzedaży istnieje także możliwość wykupienia przedłużenia gwarancji oraz dodatkowego ubezpieczenia zakupionych produktów.


Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada 46 sklepów w Polsce, a ponad 700 w 15 krajach Europy i Azji.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )