PGE Obrót S.A. wygrała kolejny przetarg

Huta CMC Zawiercie – to kolejne duże i renomowane przedsiębiorstwo, które wybrało ofertę i usługi PGE Obrót S.A. Podczas wygranego przetargu Spółka zaoferowała najlepsze warunki handlowe oraz wysoką jakość obsługi posprzedażowej.

Wolumen objęty kontraktem z CMC Zawiercie wynosi  700GWh. Spółka podpisała umowę z hutą na 2014 rok.

O sukcesie, czyli  wygrywanych przez PGE kolejnych przetargów, decyduje nie tylko korzystna cena za energię elektryczną.

– Dbamy także o to, aby dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta oraz zapewnić mu wysoką jakość usług posprzedażowych – mówi Paweł Prządka, p.o. prezes PGE Obrót S.A.. – To, że znaczące na rynku firmy i przedsiębiorstwa wybierają PGE Obrót S, A. potwierdza fakt, że Spółka postrzegana jest jako wiarygodny partner gwarantujący bezpieczeństwo dostaw energii – dodaje.

Do grona klientów PGE Obrót S.A dołączyły niedawno także: ZUS, IKEA oraz Tramwaje Warszawskie.


PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych. Podstawowym celem strategii marketingowej PGE Obrót SA jest stałe doskonalenie standardów obsługi klienta, poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i stałą poprawę jakości świadczonych usług oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb klientów i wymogów rynku. Spółka dąży do rozszerzenia oferty świadczonych usług w oparciu o produkty PGE.