iCon – aranżacja łazienki bez ograniczeń. Nowość w ofercie Sanitec KOŁO

Ceramikę i meble z rodziny iCon marki Keramag łączy proste wzornictwo i wyjątkowa funkcjonalność. Różne typy i wymiary umywalek oraz modułowa konstrukcja mebli dają nieograniczone możliwości aranżacji niemal każdej łazienki.

Kompleksowe rozwiązanie

iCon jest kompleksowym rozwiązaniem w zakresie wyposażenia wnętrz, na które składa się seria eleganckich umywalek i praktycznych mebli. Wszystkie produkty zaprojektowano tak, aby pasowały do każdego typu i wielkości wnętrza oraz były dostosowane do potrzeb użytkownika.

Do wyboru jest aż dziesięć modeli umywalek o różnych szerokościach – od 50 do 120 cm. Te największe „120” będą wspaniałym wyposażeniem łazienki dla dwojga. Ciekawym rozwiązaniem są umywalki asymetryczne („50” i „90”) z praktyczną powierzchnią odkładczą i mydelniczką – po prawej lub lewej stronie.

Wszystkie umywalki najlepiej wyglądają razem ze specjalnie dopasowanymi do nich meblami. Ale równie elegancko prezentują się z ozdobnym syfonem lub zamontowane na dowolnym blacie. W kolekcji mebli są szafki podumywalkowe z jedną lub dwiema szufladami, szafki boczne niskie i wysokie, a także półki i lustra. Modułowy charakter mebli pozwala na swobodną aranżację łazienki – poszczególne elementy kolekcji można dowolnie łączyć ze sobą tak, by jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Oryginalne wzornictwo i funkcjonalność

Wszystkie produkty serii iCon zachwycają prostym wzornictwem. Geometryczny kształt i forma umywalek połączona z subtelną linią szafek wykończonych chromowanymi listwami, daje nowoczesny i modny efekt. Meble dostępne są w trzech kolorach z połyskiem: biel, burgund i platyna, pozwala to dopasować je do wnętrz urządzonych w różnym stylu. Najwyższy komfort użytkowania zapewniają pojemne szuflady wyposażone w system cichego i płynnego domykania. Wysokie szafki boczne dostępne są w wersji z lustrzanymi drzwiami, które mogą nie tylko stanowić dodatkowe, duże lustro łazienkowe, ale również optycznie powiększają przestrzeń. Uzupełnieniem kolekcji są lustra z oświetleniem o zmiennym położeniu w poziomie. Pozwala to na indywidualną aranżację oświetlenia umywalki i przestrzeni bocznej.

W małych wnętrzach – iCon xs

Z myślą o małych toaletach i łazienkach gościnnych powstała seria produktów iCon xs. Niewielkie wymiary ceramiki ułatwiają zagospodarowanie równie niewielkiego pomieszczenia. W kolekcji są umywalki o szerokości 38 cm i 53 cm oraz praktyczna umywalka narożna – wszystkie z nich mają wygodną powierzchnię odkładczą na kosmetyki i akcesoria. Więcej miejsca do przechowywania można uzyskać, stosując np. szafkę podumywalkową iCon xs. W szafkach bocznych zamontowano elegancki pojemnik z czarnej plexi, a wysokie lustro wyposażone jest w niewielkie półki, dzięki którym najpotrzebniejsze drobiazgi będą zawsze pod ręką.

Rimfree – idealnie czysta toaleta

Doskonałym uzupełnieniem wyposażenia z serii iCon i iCon xs są wiszące miski ustępowe i bidet z linii 4U. Ich nowoczesna owalna forma doskonale komponuje się z prostokątami umywalek i prostopadłościanami szafek. Miski 4U dostępne są w wersji Rimfree – bez wewnętrznego kołnierza. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje najwyższą higienę i czystość w domowej łazience. Brak kołnierza ogranicza osiadanie brudu oraz umożliwia dokładne i efektywne opłukanie całej miski przez specjalny system spłukujący, a co za tym idzie – skuteczną eliminację bakterii. Miski 4U można kompletować z wolnoopadającymi deskami z tej samej serii lub deskami z linii iCon.

KeraTect – gwarancją czystości

Ceramika iCon oraz miski i bidety 4U dostępne są z innowacyjnym szkliwem KeraTect. Dzięki temu powierzchnia jest idealnie gładka i wyjątkowo wytrzymała. Nawet zastosowanie agresywnych środków czystości oraz mycie urządzeniami wysokociśnieniowymi nie pozostawia śladów na powierzchni ceramiki. KeraTect zapewnia maksymalną czystość i higienę w łazience, czego potwierdzeniem jest 30-letnia gwarancja producenta.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )