Letnie okazje

Lato nie zawsze rozpieszcza nas tak, jak o tym marzymy. Raz jest za gorąco, raz za zimno – czasem słońce, czasem deszcz. Bywa też w sam raz, a wtedy łapiemy okazję i korzystamy, ile się da. Letnich okazji trafia się zresztą więcej, nie tylko pogodowych, trzeba więc umieć wybierać najlepsze dla siebie. A najlepiej zaczynać od A.

Amica na lato oferuje promocje, które mogą sprawić, iż niezależnie od pogody wakacje na pewno będą udane. Najnowocześniejsze lodówki, pralki i kuchenki mikrofalowe dostępne są teraz na bardzo atrakcyjnych, niepowtarzalnych warunkach. I nie przeminą ani z wiatrem, ani ze słońcem. Pozostaną jako pamiątka udanej decyzji, która wzięła pod uwagę oszczędność, jakość i nowe możliwości.

Oszczędne chłodzenie to promocja lodówek z dwóch linii sprzętu wolnostojącego – Standard (5 modeli A++ i 11 modeli A+) i Premium (4 modele A+) oraz urządzenia Standard do zabudowy (2 modele A+). Do każdej zakupionej w promocji chłodziarki Amiki dokładany jest gratis do wyboru:15 litrównapojów Tymbark albo bon upominkowy Duka o wartości 50 zł. Ponadto szczęśliwi posiadacze lodówek nowej generacji oraz jednego z dwóch gratisów mogą zostać również szczęśliwymi posiadaczami kompletu pojemników Curver do przechowywania żywności w odpowiednich warunkach.

Gwarancja jakości dotyczy promocji pralek. Przy zakupie można sobie wybrać gratis – kolorową matę magnetyczną lub czteroletnią gwarancję na sterownik. Amica udostępniła dla klientów 4 modele z linii Maxi Control i 4 modele z linii Navigator Plus z intuicyjnym systemem obsługi. Zatem w sumie aż osiem modeli, wśród których na pewno znajduje się ten wymarzony. Osoby, które skorzystają z promocji i dokonają rejestracji zakupionego produktu, dodatkowo mają szansę na żel do prania.

Nowe kuchenki mikrofalowe Amica to nowe możliwości. Promocją objęte są modele z linii Decorative z frontem lustrzanym albo z czarnego szkła. W nagrodę za dokonanie właściwego wyboru każdy klient otrzyma bardzo przydatne i wyjątkowe ceramiczne naczynie – brytfannę z kamienną pokrywą, idealnie nadającą się do pieczenia i gotowania. Naczynie zostało pokryte szkliwem, dzięki czemu jest bardziej trwałe i odporne na zarysowania oraz plamy. Ponadto jego niewątpliwą zaletą jest również to, że długo utrzymuje ciepło. Po dokonaniu rejestracji zakupionego produktu można otrzymać miesięczny zapas popcornu – w sam raz do błyskawicznego przyrządzenia w nowej mikrofalówce.

Wakacyjne promocje Amiki w tym roku to dobre okazje. Korzystając z nich, można od razu albo krok po kroku skompletować do swojego domu nowoczesne wyposażenie AGD na miarę XXI wieku. Wszystkie zwracają uwagę konsumentów na to, że kupując sprzęt marki Amica, oprócz nowoczesnego urządzenia otrzymują coś więcej. Każdy gratis jest namacalnym tego dowodem.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)