Agnieszka Radwańska zagra dla Amiki

Tuż po wielkim sukcesie w tenisowym turnieju na kortach Wimbledonu Agnieszka Radwańska podpisała umowę o współpracy z Amiką. Na mocy podpisanej w lipcu umowy najpopularniejsza polska tenisistka weźmie udział w działaniach promocyjnych najbardziej znanej marki AGD w Polsce.

– Podpisanie umowy z Amiką było dla mnie czymś naturalnym. Przecież już nie raz podkreślałam, że kiedy wracam do Krakowa to trening treningiem, ale nie ma to jak usiąść na własnej kanapie i zjeść we własnej kuchni. Wierzę, że takie produkty mogą pomóc każdemu – także mnie, która gotuje raczej okazjonalnie – bez problemów przygotować ulubione potrawy – mówi Agnieszka Radwańska.

Nawiązanie współpracy z Agnieszką Radwańską ma wspomóc przede wszystkim prowadzone działania wizerunkowe, świadczące o kompetencjach Amiki w dziedzinie sprzętu do zabudowy w meblach kuchennych. Innowacyjność tych urządzeń wymagała wyjątkowej oprawy. Dlatego wybór padł na osobę, która dokonała czegoś naprawdę wyjątkowego w polskim tenisie – wspięła się tak wysoko, jak jeszcze nikt z rodaków nie dotarł. – To w tej chwili zdecydowanie najlepsze towarzystwo dla nas – mówi Robert Drożyński, Prezes Zarządu Amica Marketing. – A przecież wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że to jeszcze nie jest szczyt możliwości – dodaje Drożyński.

Multimedialne działania promocyjne z udziałem Agnieszki Radwańskiej zostały zaplanowane na jesień bieżącego roku.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)