Contact Center w Rankingu Największych Firm w Polsce

Contact Center sp. z o.o. po raz kolejny znalazła się w Rankingu 1000 Największych Firm w Polsce.
Coroczny ranking opracowywany przez redakcję Gazety Finansowej obejmuje największe przedsiębiorstwa z różnych branż, a o pozycji poszczególnych firm decyduje wielkość przychodów ze sprzedaży w 2011.

W tegorocznym zestawieniu Contact Center sp. z o.o. została zakwalifikowana na 626 pozycji – czyli o 12 miejsc wyżej niż w roku ubiegłym.

„Takie wyniki można wypracować tylko ze zgranym, ambitnym zespołem profesjonalistów jaki jest w naszej firmie. Począwszy od Doradców Klienta, którzy są najważniejszym ogniwem w kontakcie z klientem przez pracowników działów wsparcia, operacji, sprzedaży a kończąc na kadrze managerskiej. Wszyscy każdego dnia przyczyniają się do sukcesu spółki, za co chciałbym serdecznie podziękować” – mówi Zbigniew Biały Prezes Contact Center.

Ranking Gazety Finansowej oprócz klasyfikacji pod kątem przychodów, zhierarchizował także firmy z podziałem na specyfikę branż. Pod względem szeroko pojętych usług, Contact Center sp. z o.o. uplasowała  się na 27 miejscu.

„Niewątpliwie nasi Klienci są naszą siłą. Zaufało nam wiele prestiżowych firm, które potrzebują kompleksowego rozwiązania, najnowszej technologii i kompetentnego partnera. Dzięki zakwalifikowaniu się do rankingu, możemy przekazać naszym Klientom informację, że spółka jest stabilna, dynamicznie prosperującą i ma potencjał do dalszego rozwoju.” – dodaje Wojciech Czarnecki, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu.


Contact Center to największa firma outsourcingowa w branży call/contact center w Polsce. Istnieje od 1999 roku, posiada ponad 2200 stanowisk w centrach outsourcingowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Specjalizuje się w usługach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, badań marketingowych, studia nagrań oraz wirtualnego contact center. Firma jest członkiem Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego, Brytyjsko–Polskiej Izby Handlowej (BPCC) oraz Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK).

Do grona klientów Contact Center należą duże i średnie przedsiębiorstwa z branży telekomunikacyjnej i IT, finansowej, paliwowej, turystycznej, FMCG, handlu, mediów i rozrywki.

Od 2010 roku Contact Center nieprzerwanie zajmuje I miejsce w rankingu Book of Lists w kategorii Firm Marketingu Bezpośredniego (Direct Marketing Companies). Firma uzyskała również tytuł Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju – 2011 w kategorii Dynamicznie rozwijająca się firma oraz nominację do prestiżowego rankingu Gazele Biznesu organizowanego przez Puls Biznesu.

Więcej informacji: www.contactcenter.pl .

CONTACT CENTER [PRESS BOX]