Neo i Mofeusz tworzą nowy świat łazienek. „Witaj w Matrixie”

Filmy od dawna inspirują projektantów. Zwłaszcza te, które przechodzą do klasyki gatunku. Nie inaczej stało z Martixem, który był inspiracją dla kolekcji ubrań, mebli i gadżetów elektronicznych. Obraz braci Wachowskich znalazł odzwierciedlenie również w dodatkach designu wnętrz, na przykład armatury. Główni bohaterowie Matrixa teraz powracają jako kolumny prysznicowe. Przedstawiamy nowe wcielenie Neo i Morfeusza.

Łazienki w kolorach czarno-białych to dość popularny trend w ostatnich latach. Czasem zachowują tylko kolory szachownicy, niekiedy potrzebują mocnych akcentów – kolorowych dodatków albo mebli łazienkowych. W trend czarno-białych rozwiązań wpisują się doskonale bohaterowie trylogii filmowej Neo i Morfeusz.

Morfeusz jest biały, Neo czarny. Oba wykonane z wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo, co gwarantuje długie użytkowanie bez wyraźnych śladów upływu czasu, jeśli są tylko właściwie pielęgnowane. Obie kolumny mają wysokość  96 cm, co sprawia, że są dobrą opcją zarówno do kabin prysznicowych, jak i nad wannę, bo nie eksponują nadmiernie ściany. Posiadają, jak zresztą wszystkie kolumny – dwie opcje prysznicowe – deszczowicę i słuchawkę ręczną. Sprzedawane są bez baterii, za to z wężem przyłączeniowym, dlatego można je podłączyć do preferowanej armatury – natryskowej lub wannowej. Deszczownicę i słuchawkę wyposażono w system antykamień, co przedłuża ich bezawaryjną żywotność.

Neo i Morfeusza można kupić w Castoramie. Morfeusz dodatkowo dostępny jest w sklepach Leroy Merlin. Cena to około 460 zł.

Parametry i polecany sposób pielęgnacji:

  • Wymiary kolumny: 96 x 38 x 7,5 cm
  • Deszczownica: 25 x 17 cm
  • Słuchawka ręczna z systemem antykamień

Pielęgnacja: raz w tygodniu przetrzeć słuchawkę i deszczownicę preparatem usuwającym kamień wapienny, korpus kolumny raz w tygodniu przetrzeć mieszanką wody z octem 

(fot. Kuchinox) Czarna kolumna Neo (na górze) i biała Morfeusz
(na dole)

Kuchinox PRESS BOX