Mobilna Amica

Nowoczesny telefon komórkowy jest jak szwajcarski scyzoryk – wielofunkcyjne narzędzie niezbędne w wielu sytuacjach życiowych, nawet tych najbardziej ekstremalnych. Smartfon to dziś mobilne centrum, za pomocą którego współczesny człowiek załatwia wiele swoich spraw – nie tylko rozmowy na odległość, od których wszystko się zaczęło. Nawet jego nazwa wskazuje, że to coś więcej niż telefon.

Użytkownicy nowoczesnego sprzętu AGD marki Amica, którzy jednocześnie korzystają z zaawansowanej technologii telefonii komórkowej, mają do swojej dyspozycji darmową aplikację Amica Mobile. Jest ona przeznaczona do instalacji w telefonach komórkowych wyposażonych w system operacyjny iOS (telefony Apple iPhone) lub Google Android (większość pozostałych smartfonów).

Aplikacja ta przybliża użytkownikom nowoczesnych telefonów komórkowych produkty marki Amica i daje możliwość zapoznania się z rozwiązaniami oferowanymi przez producenta. Narzędzie to jest dostępne w internetowych sklepach z aplikacjami mobilnymi (Android Market oraz Apple AppStore), z których każdy konsument może je sobie bezpłatnie pobrać i zainstalować w swoim telefonie.

Wiele osób z korzysta już z takich sklepów i różnych aplikacji, bowiem za ich pośrednictwem można ściągać na swój telefon muzykę, zdjęcia i filmy, ale także np. tokeny, czyli zabezpieczenia (klucze) niezbędne do wykonywania operacji bankowych. Nie jest tajemnicą, że ten segment rynku bardzo dynamicznie się rozwija, co może świadczyć o tym, że czeka go jeszcze ciekawsza przyszłość niż do tej pory. Smartfony stały się bowiem minikomputerami ułatwiającymi życie.

Sklepy z aplikacjami mobilnymi są nowoczesnym miejscem promocji marki w cyfrowej rzeczywistości – zwłaszcza wśród młodych, zasobnych i otwartych na świat użytkowników nowoczesnych produktów. Prawie wszystkie ze 100 najbardziej wartościowych marek na świecie intensywnie wykorzystują środowisko aplikacji mobilnych do budowania wizerunku swego wizerunku. W tym prestiżowym gronie nie mogło zabraknąć również marki Amica, dla której świat nowoczesnych technologii jest jak najbardziej naturalnym środowiskiem. Tu zdano sobie bowiem sprawę z tego, że znaleźliśmy się w epoce cyfrowej rewolucji, a kto nie idzie z duchem czasu, nie tylko stoi w miejscu, ale się cofa.

Aplikacja Amica Mobile jest pierwszym krokiem firmy w kierunku zbudowania pozycji marketingowej w tym nowym medium cyfrowym. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak będzie wyglądał świat za kilka lat, ale wiadomo, że mobilne urządzenia i aplikacje będą ułatwiały poruszanie się w nim, tak jak kiedyś ułatwiły to koło, maszyna parowa czy samochód. Mobilna Amica to kolejny krok w przyszłość.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)