Loteriada – nowy konkurs Sygma Banku dla partnerów handlowych

11 maja rusza wielka loteria organizowana przez Sygma Bank dla partnerów handlowych. Loteria ma zachęcić partnerów banku do aktywnego promowania sprzedaży ratalnej. Do wygrania jest 10 000 nagród o łącznej wartości ponad jednego miliona złotych. Loteriada potrwa do 31 grudnia 2012 r.

Loteriada skierowana jest do partnerów handlowych Sygma Banku i wybranych sieci franczyzowych. Aby wziąć w niej udział wystarczy zaakceptować regulamin oraz sporządzić i uruchomić umowę kredytową. Nagrody zostaną losowo przypisane do co dziesiątej umowy  uruchomionej w banku przez uczestników konkursu.

Do wygrania jest 10 000 nagród, w tym 10 samochodów Peugeot 208, 20 skuterów Zipp, 100 Playstation Sony, 20 voucherów wycieczkowych do biura podróży Itaka oraz 9850 sztuk kart przedpłaconych Sygma Banku.

„Dla banku Loteriada jest narzędziem promującym nasz produkt, czyli kredyt ratalny. Z kolei dla naszych partnerów handlowych Loteriada oznacza możliwość wygrania atrakcyjnych nagród niejako przy okazji sprzedaży i bez względu na potencjał kredytowy. Każdy uczestnik ma szansę na wygranie nagrody” – powiedział  Artur Gaj, Zarządzający Marketingiem B2B w Sygma Banku.

Loteriadzie towarzyszyć będzie bezpośrednia akcja komunikacyjna skierowana do partnerów – kilkunastu tysięcy sklepów na terenie całej Polski – w postaci listu informacyjnego oraz wizyt przedstawicieli handlowych banku, jak również dystrybucji folderów informacyjnych.


Historia Sygma Bank zaczyna się w 1999 r., kiedy działalność w Polsce rozpoczęła firma Finplus SA, specjalizująca się w kredytach konsumenckich oraz finansowaniu zakupów przy pomocy kart kredytowych. W 2004 r. Finplus SA podjęła decyzję o rozpoczęciu działalności w Polsce jako oddział francuskiego Sygma Banque Societe Anonyme. Tak powstał Sygma Bank. Cała gama produktów firmy Finplus została przeniesiona do nowego podmiotu. Sygma Bank należy w całości do Grupy LaSer i świadczy w jej ramach usługi finansowe. Z kolei Grupa LaSer należy w 50% do Galeries Lafayette, co determinuje handlowe doświadczenia firmy, zaś w pozostałych 50% do BNP Paribas Personal Finance.  Sygma Bank specjalizuje się w aktywnym wspieraniu sieci detalicznych poprzez usługi finansowe i pozafinansowe, w szczególności karty kredytowe typu „private label”, kredyty ratalne oraz pożyczki gotówkowe. Sygma Bank wspiera sieci handlowe wykorzystując swoje bogate doświadczenie z innych rynków europejskich. Będąc finansową jednostką Grupy LaSer – europejskiego lidera kart i obsługi transakcji handlowych w sieciach detalicznych – Sygma tworzy dla swoich partnerów biznesowych specjalne programy dla posiadaczy kart i organizuje akcje promocyjne, a także zorientowaną na konsumenta strategię komunikacji marketingowej. Sygma Bank jest liderem polskiego rynku kart kredytowych, posiadając w swoim portfelu posiada ponad 1,1 miliona aktywnych kart (stan na koniec 2011). W styczniu 2010 r. doszło do prawnej fuzji Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce z Cetelem Bank SA. Sygma Bank współpracuje z LaSer Polska, w ramach którego powstają nowe produkty i usługi dla sieci handlowych, jak mini-programy lojalnościowe jak (Gift Pack) czy karty podarunkowe (Chicco). Informacje prawne: http://www.sygmabank.pl/o-banku/o-banku.html

Adres strony: www.sygmabank.pl

Sygma Bank > więcej informacji ( PRESS BOX)