Jubileusz 20-lecia FERRO!

27.04.2012 w malowniczo położonym Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej FERRO świętowała 20-lecie swego istnienia. Ta wyjątkowa uroczystość zgromadziła przedstawicieli firmy oraz jej klientów i współpracowników.

Spotkanie rozpoczął lunch w restauracji Starówka, po którym odbyła się konferencja podsumowująca dotychczasową działalność FERRO. Podczas spotkania zabrali głos przedstawiciele Zarządu. Prezes Aneta Raczek przedstawiła pokrótce historię firmy, a także wyraziła gorące podziękowania Klientom, Kontrahentom, Inwestorom i Partnerom biznesowym, którzy przyczynili się do dzisiejszego sukcesu. Szczególne słowa podziękowania Pani Prezes skierowała do założycieli Ferro – Przewodniczących Rady Nadzorczej – Andrzeja Hołója i Jana Gniadka za możliwość współtworzenia mocnej marki i dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa. Kolejnym prelegentem był Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy Artur Depta, który przypomniał kluczowe dla rozwoju Ferro wydarzenia – udany debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz dołączenie do Grupy FERRO w 2011 roku czeskiej spółki NOVASERVIS. Wiceprezes Zarządu Dyrektor Handlowy Przemysław Szczygieł zaprezentował uczestnikom Konferencji dane dotyczące sprzedaży baterii i zaworów. Uroczyste wystąpienia podsumowała wypowiedź Zbigniewa Gonsiora, Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Marketingu. Zbigniew Gonsior omówił główne grupy produktowe FERRO, a także zapowiedział nowości – między innymi baterię będącą kontynuacją produktów oszczędzających wodę Ferro SlimAir, Aqua VitaeSet – baterie z 2 kanałami dla wody użytkowej i pitnej oraz nowoczesną linię designerskich baterii łazienkowych i kuchennych zaprojektowanych przez Marcina Jędrzaka.

Oficjalną część konferencji zakończył finał Promocji Maxymalne Obroty oraz wręczenie wyróżnień dla klientów Ferro. Główną nagrodą w Promocji Maxymalne Obroty organizowanej dla dystrybutorów, była Skoda Fabia w wersji limitowanej Monte Carlo. Wyróżnienia odebrały także firmy, które dzięki osiągnięciu bardzo wysokich obrotów w sprzedaży zdobyły tytuły: TOP Diamentowi. Podczas spotkania wręczono także certyfikaty za wieloletnią współpracę z FERRO.

Po zakończeniu Konferencji w foyer goście mogli spotkać się z przedstawicielami FERRO a także obejrzeć prezentowane nowości produktowe.

O godzinie 20.00 odbyła się uroczysta, jubileuszowa kolacja i bankiet, podczas którego założyciele firmy, a obecnie Przewodniczący Rady Nadzorczej – Andrzej Hołój i Jan Gniadek otrzymali pamiątkowe złote monety. W przerwie na uczestników czekał niezwykle atrakcyjny występ artystów z Teatru Roma. Obchody tej wyjątkowej rocznicy zakończyła trwająca do rana impreza taneczna.

Radość z sukcesu firmy udzielała się nie tylko przedstawicielom FERRO obecnym na uroczystości, ale i zaproszonym gościom, którzy chwalili organizację i atmosferę spotkania. A wszystko odbywało się we wspaniałej wiosennej scenerii, wśród rozkwitającej przyrody, która ze wszystkich stron otaczała malowniczo położony Hotel Ossa.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)