Marek Kmiecik Dyrektorem Marketingu Roku 2011

Dyrektor Marketingu i Członek Zarządu Hoop Polska – Marek Kmiecik, został wybrany Dyrektorem Marketingu Roku 2011 w kategorii firm między 200 mln a 2 mld obrotu rocznego.

Konkurs Dyrektor Marketingu Roku 2011 był częścią Kongresu Dyrektorów Marketingu, który odbywał się w Sopocie w dniach 28-29 kwietnia. Było to jedno z najważniejszych spotkań branży marketingowej w Polsce. Tegoroczna edycja konkursu była drugą w historii. Nagrody wręczono podczas Gali w dniu 29 kwietnia 2012 w sopockiej Ergo Arenie.

Kapituła konkursu co roku nagradza utalentowanych szefów marketingu i komunikacji, którzy skutecznie realizują strategie marketingowe, uzyskując bardzo dobre wyniki dla firm w których pracują – będąc przy tym wartościowym człowiekiem, szefem oraz osobą, której nie są obce istotne problemy społeczne.  To prawdziwe talenty i osobowości w dziedzinie marketingu, których działania w 2011 r. wpłynęły na sukces rynkowy firm, zmianę pejzażu komunikacji i reklamy w Polsce.

***


Hoop Polska Sp. z o.o, wchodząca w skład grupy Kofola S.A. jest jednym z najważniejszych producentów napojów w Europie Środkowej. Firma w swoich 3 zakładach produkcyjnych w Bielsku-Podlaskim, Grodzisku Wielkopolskim i Kutnie zatrudnia ponad 600 pracowników.   

Portfolio produktów obejmuje m.in. napój Hoop Cola, soczyste napoje owocowe Jupi i Jupik,  napój gazowany i niegazowany Fruti, syropy Paola i Jarmark Polski oraz krystalicznie czyste  wody: mineralną Arctic i wodę smakową dla dzieci Jupik Aqua. Firma jest również znanym producentem napojów pod marką własną tzw. private labels.

Prezesem Zarządu Hoop Polska Sp. z o.o jest Martin Mateáš. W skład zarządu wchodzi również Simona Nováková – Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy spółki oraz Członkowie Zarządu: Marek Kmiecik – Dyrektor Marketingu, Paweł Wolnicki – Dyrektor Komercyjny i Rene Novotny – Dyrektor Operacyjny.

HOOP Polska
Więcej informacji Hoop Polska (PRESS BOX)