Spraw drugiej osobie walentynkową przyjemność

Walentynki to święto, które każdy chce spędzić z ukochaną  osobą w przyjemnej, intymnej atmosferze. To również czas, w którym partnerzy obdarowują się drobnymi prezentami świadczącymi o głębokim uczuciu. Właśnie na takie okazje idealnie nadają się czekoladowe słodkości od Wedla, które rozgrzeją i uprzyjemnią atmosferę w ten lutowy wieczór.

W Walentynki warto mieć pod ręką czekoladę, gdyż nic tak dobrze nie wpływa na nasze samopoczucie i nastrój… Czekolada poza wyśmienitym smakiem, bogata jest w dobroczynne dla naszego organizmu składniki. Po jej zjedzeniu rośnie w mózgu poziom serotoniny i endorfin. Serotonina przeciwdziała depresji i ma bardzo dobry wpływa na organizm, a endorfiny poprawiają nastrój i potęgują odczuwanie przyjemności. Czekolada zawiera też duże ilości magnezu, który między innymi przeciwdziała stresom. Dzięki tym składnikom w ten magiczny walentynkowy dzień każdy poczuje się pobudzony, radosny i pełen energii, by sprawić drugiej osobie jak najwięcej przyjemności.

Zadbajmy o nastrój, wyjątkową oprawę i ciekawą scenerię. Zorganizujmy dla ukochanej osoby słodkie, kulinarne atrakcje – babeczki z pokruszoną czekoladą, truskawki maczane w rozpuszczonej czekoladzie, czy też słodkie fondue z owocami – pomysłów na nietuzinkowe wykorzystanie czekolady jest wiele, ważne aby było słodko i wesoło.

A na Walentynowy upominek warto wybrać jedną z wedlowskich propozycji, która sprawi ukochanej osobie wyjątkową przyjemność…

 Pragniesz obdarować swoją drugą połowę niezwykłym prezentem? Nic tak nie cieszy jak pyszne czekoladki opakowane w wymowne, eleganckie pudełko w kształcie serca. Podaruj ukochanej osobie Wedlowskie Serce i razem cieszcie się tą cudowną chwilą pełną przyjemności i słodkiej rozkoszy.

Wedlowskie serce
Waga: 300 g
Cena ok. 50 zł

 By w Walentynki móc zaznać tego dobroczynnego wpływu czekolady, warto mieć pod ręką coś wyjątkowego i pysznego. Takim smakołykiem są wedlowskie praliny Od serca. Każda czekoladka w kształcie serca, swoim uroczym kształtem i niepowtarzalnym śmietankowym smakiem, sprawi ogromną radość drugiej osobie, jednocześnie pobudzając jej zmysły.

Praliny Od serca
Waga: 129 g
Cena ok. 12 zł

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)