Diamentowa Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż została laureatem prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa 2012. Firma zajęła 9 miejsce w regionie łódzkim, a 136 w zestawieniu ogólnopolskim, w kategorii firm o przychodach powyżej 250 mln PLN. Ceramika Paradyż już po raz drugi została wyróżniona w rankingu przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.

Bardzo cieszy nas to wyróżnienie. Oznacza ono, że podjęte w ostatnich latach decyzje inwestycyjne przyniosły zamierzony skutek. Diamenty Forbesa 2012 przyznane naszej firmie są także docenieniem pracy wszystkich zatrudnionych u nas osób. Przyjmujemy więc naszą pozycję na liście z satysfakcją i zaznaczamy, że planujemy kontynuować działania mające na celu dalszy rozwój spółki i sukcesywny wzrost jej wartości – mówi Paweł Łuczka, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

Zestawienie firm wyróżnionych Diamentami Forbesa 2012 przedstawiane jest w wersji ogólnokrajowej, w podziale na 16 województw. Przedsiębiorstwa oceniane były w trzech kategoriach wg przychodów ze sprzedaży w roku 2010 i podziale na firmy małe (5-50 mln zł), firmy średnie (50-250 mln zł) oraz firmy duże (powyżej 250 mln zł). Ranking został przygotowany przy współpracy firmy doradczej – wywiadowni gospodarczej Dun & Bradstreet. Diamenty Forbesa przyznawane są w Polsce od czterech lat. Magazyn Forbes to jeden z najpopularniejszych miesięczników biznesowych w Europie. Jego rankingi oparte są na ekspertyzach niezależnych firm badawczych i uznawane są za najbardziej obiektywne.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX )