Nowy rok i wszystko nowe

Każdy nowy rok przynosi zmiany. Pojawiają się nowe plany, nowe postanowienia i nowe marzenia. Zmienia się dotychczasowe życie. Zmienia się oblicze czterech stron świata, który nas otacza; również tego najbliższego, w czterech ścianach własnego domu. Amica dotrzymuje kroku tym przemianom, wprowadzając do sprzedaży udoskonalone produkty. Wszystkie światła na nowości!

Postęp techniczny ułatwia życie. Maszyny w coraz większym stopniu wyręczają człowieka, a tam gdzie nie są w stanie go całkowicie zastąpić, stanowią przynajmniej niezbędną pomoc. Wystarczy tylko nimi odpowiednio pokierować. Trudno sobie już dziś wyobrazić świat bez nich, a dom bez kuchni gazowej czy elektrycznej, pralki albo chłodziarki. Urządzenia zmieniają nasze otoczenie i same też podlegają zmianom – nawet szybciej niż człowiek – a nowe oznaczają jeszcze większe ułatwienia. W ten sposób co jakiś czas nowości zastępują starocie, a lepsze wypiera gorsze.

Zarówno spontanicznie, jak i z rozmysłem planując zmiany w swoim domu, warto zwrócić uwagę na markę Amica. A rozglądając się za nowościami AGD, koniecznie trzeba wziąć pod uwagę dopasowanie sprzętu do własnych oczekiwań co do estetyki oraz funkcjonalności. Czy to będzie ktoś dokonujący ledwie kosmetycznych zmian, czy ktoś, kto zdecyduje się na gruntowną przebudowę, będzie miał w czym wybierać spośród sprzętu grzejnego i chłodniczego, kuchenek mikrofalowych, pralek, zmywarek, okapów i drobnego AGD.

W przypadku wolnostojących kuchni gazowo-elektrycznych Amica zwraca uwagę na nowości z linii Elegance i Paltinum wyposażone w programator elektroniczny Ta, innowacyjny system OpitGas i 8 funkcji piekarnika. Nowości w segmencie kuchni do zabudowy to przede wszystkim Integra z tradycyjną płytą gazową i płytą gazową na szkle – obie w klasie energetycznej A, z rusztami żeliwnymi i programatorem sensorowym Ts; podobnie jak sprzęt wolnostojący wyposażone w OptiGas i 8 funkcji piekarnika. Najwięcej nowego sprzętu znaleźć można wśród kompletów do zabudowy, wśród których wyróżnia się wprowadzona w ubiegłym roku linia piekarników i kuchni do zabudowy Amica Fusion.

Sporo nowości znajduje się również wśród okapów kominowych, które można dobrać do sprzętu grzejnego – Fusion oraz Integra. Razem z nim będą stanowiły idealny komplet, zwiększając znacząco komfort pracy podczas przygotowywania posiłków.

A jeśli jesteśmy już przy posiłkach, to dla zwolenników szybkich dań domowych znajdą się nowe modele kompaktowych kuchenek mikrofalowych w kolorze inox, z wnętrzem ze stali nierdzewnej, o pojemności 38 litrów i 5 poziomach mocy, wyposażone w sterowanie elektroniczne, czasowe rozmrażanie, wieloetapowe podgrzewanie, ruszt i grill 1500 W.

Nowe zmywarki to wolnostojące EasyWash 45 i 60 cm, białe oraz inox, w klasie energetycznej A i o skuteczności zmywania A. Wyposażone w 6 programów zmywania (Krótki, Intensywny, Codzienny, 3w1, Express 60 i Eco), sygnalizację diodową, automatykę twardości wody i system suszenia Hot Air Drying. Jednorazowo zmyją 9 (45 cm) lub 12 (60 cm) kompletów naczyń – po cichu, oszczędnie i bardzo skutecznie.

Najwięcej nowości znaleźć można wśród pralek – chodzi o BasicControl i NavigatorPlus. Zwłaszcza ta druga linia zasługuje na uwagę, choćby z racji wyświetlacza LCD ułatwiającego komunikację, a także zaawansowanych funkcji niedostępnych w innych urządzeniach. Wspólną cechą obu linii, na którą warto zwrócić szczególną uwagę, jest m.in. Auto Sensor, czyli automatyczny dobór ilości potrzebnej wody i energii do efektywnego procesu prania.

Dużo tego nowego? Od przybytku głowa nie boli. Gotowi na nowości i nowe wyzwania? Dosiego roku!

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)