INTEGRAcje kulinarne AMICA: Główne danie już wybrane

Jury INTEGRAcji kulinarnych wybrało drugiego bohatera wielkiego internetowego stołu, przygotowywanego razem z internautami. Do zwycięskiego przepisu na zupę – chłodnika truskawkowo-ananasowego z imbirem, dołączyło najlepsze danie główne. Wybrano nim roladki z piersi kurczaka nadziewane kozim serem, prosciutto i szałwią. Przed wszystkimi miłośnikami doznań smakowych, dzielącymi się swoimi inspiracjami w internecie kolejne, ostatnie już wyzwanie – deser!

Za uczestnikami internetowych INTEGRAcji kulinarnych organizowanych przez Amikę wraz ze znanymi blogerkami już dwa etapy zabawy. Zwycięzcą drugiego etapu konkursu została Katarzyna Żaba, autorka najlepszego przepisu na danie główne. Jej roladki z kurczaka zostały podane z wybornymi dodatkami w postaci risotto i gruszki zapiekanej z gorgonzolą. Wszystko to spowite w całość poprzez smakowity sos na bazie amaretto i pieczarek portobello. Przypomnijmy, że ponad miesiąc wcześniej jury konkursowe wyłoniło najsmaczniejszy pomysł na zupę – chłodnik według przepisu Agnieszki Czapskiej-Pruszak podbił serca wymagających smakoszy. Nadszedł czas, aby internauci zwieńczyli swe dzieło. Do tej wielkiej uczty już wkrótce dołączy deser.

Każdy miłośnik dobrej kuchni może nadesłać własny pomysł na ostatni konkursowy przysmak do 2 października 2011. Aby wziąć w udział w trzecim etapie konkursu, wystarczy wysłać swój autorski przepis do jednego z trzech blogerów biorących udział w zabawie:  Gotuję, bo lubię; Just My Delicious lub Wypieki z Pasją. Najlepsze przepisy w każdym etapie są nagradzane czajnikami Amica, a na uczestników spotkania finałowego w listopadzie czekają niezawodne piekarnikami ufundowane przez organizatora zabawy. Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronie INTEGRAcji kulinarnych pod adresem: www.integracjekulinarne.pl oraz na blogach: http://gotowaniecieszy.blox.pl/html, http://justmydelicious.blogspot.com/ i http://wypiekizpasja.blox.pl/html. Zwycięzcy wyłonieni w ramach INTEGRAcji kulinarnych spotkają się w listopadzie na gotowaniu finałowym, które wyłoni najlepszy trzydaniowy posiłek INTEGRAcji kulinarnych z blogerami.  

https://www.youtube.com/watch?v=Dz-hIdDIQ8Y&feature=player_embedde


AMICA Wronki SA to lider w produkcji urządzeń AGD na polskim rynku, oferujący szeroki wybór sprzętu wolnostojącego i do zabudowy.  Marka Amica jest jedną z najcenniejszych polskich marek, darzoną największym zaufaniem w kategorii dużych urządzeń gospodarstwa domowego, chętnie wybieraną przez klientów, co potwierdzają badania niezależnych ośrodków badawczych.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)