SATURN wypływa na szerokie szczecińskie wody

Znana i lubiana przez klientów w całej Polsce sieć marketów z elektroniką użytkową SATURN wkracza do Szczecina. Za niespełna miesiąc zostanie otwarty najnowszy, 16 sklep marki SATURN mieszczący się w Galerii Kaskada.

Markety SATURN to wysokiej klasy sklepy oferujące urządzenia elektroniki użytkowej specjalizujące się w produktach nowych technologii. Klienci mogą być pewni, że to właśnie w sklepie SATURN znajdą najnowsze modele najbardziej zaawansowanych technologicznie telewizorów, komputerów czy aktualnie modnych gadżetów elektronicznych.

Szeroka oferta kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dzięki funkcjonalnemu rozplanowaniu marketu każdy odwiedzający ma możliwość osobistego zapoznania się z produktami poprzez porównanie z innymi urządzeniami tej samej klasy w ramach tzw. otwartych prezentacji.

Aktualnie w markecie trwa aranżowanie przestrzeni handlowej, ostatnie montaże regałów i budowanie pozostałej ekspozycji.

„W Saturnie pracę otrzymały 84 osoby. Dzięki dobremu i fachowemu przygotowaniu naszych pracowników, klienci już od pierwszej godziny po otwarciu będą mogli uzyskać profesjonalne porady od kompetentnego personelu, który pomoże w każdej nawet najtrudniejszej sprawie” – mówi Wojciech Wierzchucki, Dyrektor Marketu.

Sieć SATURN obecna jest na polskim rynku sprzętu RTV i AGD od 2004 roku, w tym czasie otworzyła 15 marketów w największych miastach Polski, stając się wiodącym dostawcą produktów elektroniki użytkowej oraz usług około-serwisowych. Dzięki wielu akcjom sprzedażowym i marketingowym oraz przełamywaniu barier cenowych marka SATURN znalazła szerokie uznanie wśród konsumentów, od których otrzymała w ostatnich latach 3 wyróżnienia „Laur Klienta”. Jest to najcenniejsza nagroda, jaką może otrzymać market – przyznają ja sami kupujący.

SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box)