Gaz na białym szkle

Są nowości i nowości. Takie, które przypominają to, co już znamy, i takie, które odkrywają przed nami całkiem nowe światy. Obie mogą być atrakcyjne i spełnić pokładane w nich nadzieje. Ale z pewnością te drugie przyciągają większą uwagę i rzeczywiście na nią zasługują.

Bogata oferta Amiki sprzętów grzejnych została w ostatnich dniach rozszerzona o nową płytę gazową na szkle… w kolorze białym. Można się domyślić, że była to jedynie kwestia czasu, gdy po atrakcyjnych ciemnych płytach szklanych dla tradycyjnych palników gazowych znalezione zostanie nowe, atrakcyjne towarzystwo – tym razem dokładnie odwrotne. A co za tym idzie – kompozycja kuchni zyska kolejny istotny element pozwalający na większe dopasowanie do potrzeb i gustów użytkowników.

Poza bielą, która ją wyróżnia, płyta PGCZ 6411W ma to, co powinna, by zadowolić konsumentów: niezależne ruszty żeliwne nad czterema palnikami, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, a także zapalacz w pokrętle. Nade wszystko trzeba podkreślić, że stanowi uzupełnienie oferty dla białych piekarników Integra. Nietypowy kolor szkła płyty gazowej został idealnie dopasowany do barwy białego frontu piekarnika Integra EBI 81074C. Także antracytowy kolor pokręteł został dobrany do okuć tego piekarnika. Pełna harmonia zgranej pary.

Ponieważ mamy już kolejny komplet – i może on teraz zagościć w domach – warto w tym miejscu przypomnieć, że piekarnik Integra EBI 81074C otrzymał w tym roku prestiżowe wyróżnienie Red Dot Honourable Mention, które zostało wręczone Amice podczas uroczystej gali Red Dot Design Award, jaka odbyła się 4 lipca w Aalto Theatre w Essen.

O zaletach piekarnika tak wtedy mówiła Joanna Krzywda, Product Manager w Amice: – Piekarniki z linii Integra łączą wysublimowaną estetykę z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi i proekologicznym podejściem. Dostępne funkcje pozwalają szybko i przyjemnie przyrządzać potrawy, zapewniając przy tym optymalną eksploatację, w tym tak ważne niższe zużycie energii. Uwagę zwraca innowacyjny programator I-Cook Timer, który zaprojektowany został w sposób umożliwiający obsługę bez każdorazowego wczytywania się w instrukcję obsługi. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zapisania i zapamiętania ustawień dla ulubionych potraw. W odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów stworzyliśmy pierwszy piekarnik z wyświetlaczami, które można dostosować do własnych upodobań. Piekarnik wyposażono w innowacyjny system czyszczenia Aqualytic pozwalający bez trudu usunąć zabrudzenia z wnętrza piekarnika, eliminując przy tym użycie wysokich temperatur i szkodliwych dla środowiska detergentów.

Jak widać, technika często naśladuje życie, a świat AGD podąża tuż za ludzkim, więc to normalne, że często się z nim przenika. Wszystko to dzieje się w trosce o jak najlepszy efekt. Dążąc do tego celu Amica realizuje misję unowocześniania kuchni Polaków dostarczając im coraz lepsze i atrakcyjniejsze urządzenia, które ułatwiają życie.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)