Shower Element firmy Geberit

Najnowsza wersja odpływu prysznicowego Shower Element firmy Geberit wykorzystuje rewolucyjny pomysł montażu syfonu natryskowego w ścianie, a nie tak jak to do tej pory bywało w podłodze. Człowiek odruchowo unika kratki ściekowej w podłodze. Stąpa tak, aby na nią nie stanąć.

Natryski bezbrodzikowe stają się obecnie coraz bardziej modne. Są bowiem bardzo wygodne i eleganckie. Łazienka, która dzielona jest na różne części pod względem funkcjonalności tylko szklanymi taflami wygląda pięknie i elegancko. Nie do przecenienia jest również łatwość,  z jaką w takiej łazience można utrzymać czystość. Takie rozwiązania są możliwe dzięki coraz bardziej zaawansowanej technice. Coraz mniejsze syfony z możliwością samooczyszczenia dają możliwość schowania ich w podłodze, a syfon natryskowy z odpływem w ścianie można bardzo łatwo schować w przedściance instalacyjnej, która kryje w sobie wszelkiego rodzaju instalacje.  Ceny takich rozwiązań również są coraz bardziej dostępne. Odpływ w ścianie kosztuje dużo mniej niż ten montowany w podłodze.

Do kompletu należy dokupić wypełnienie „kratki” odpływowej, która jest dostępna w kolorach białym, czarnym, w wykończeniu ze stali szczotkowanej oraz z możliwością wstawienia wypełnienia klienta. To ostatnie rozwiązanie jest już programowo stosowane przez firmę Geberit. Pierwszym produktem, który umożliwiał zaadaptowanie produktu do własnych potrzeb był przycisk spłukujący Sigma50.

Geberit Sp. z o.o. www.geberit.com.pl
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY GEBERIT (PRESS BOX)