Rekomendowana Pożyczka PDK

Powszechny Dom Kredytowy S.A. proponuje swoim Klientom najnowszy, konkurencyjny produkt – Pożyczkę. Pożyczka jest szansą na spełnienie marzeń Klientów, którzy w wyniku wprowadzenia ograniczeń wynikających z Rekomendacji T nie mają możliwości uzyskania kredytu w banku.

– Sukcesywnie monitorujemy potrzeby naszych Klientów, co umożliwia dedykowanie im szytych na miarę, wyprzedzających rynkowe trendy, rozwiązań produktowych – mówi Renata Gwoździewicz-Pęcherzewska z Powszechnego Domu Kredytowego S.A. – Pożyczka to nasze pierwsze, w pełni autorskie rozwiązanie finansowe. Stanowi odpowiedź na ograniczenie możliwości kredytowych naszych Klientów, wynikające z postanowień Rekomendacji T w zakresie maksymalnej relacji poziomu zadłużenia pożyczkobiorcy do jego dochodów.

Oznacza to, że Ci Klienci, którzy spotkali się z odmową kredytu w bankach, mają szansę na pożyczkę w PDK S.A.

Atrakcyjna, uproszczona, dostępna

Z oferty skorzystać mogą osoby fizyczne, w tym również te prowadzące działalność gospodarczą lub rolniczą oraz będące wspólnikami spółek cywilnych. Pieniądze w kwocie do 100 tys. zł przeznaczyć można na dowolny cel. Zabezpieczenie pożyczki stanowi samochód osobowy lub ciężarowy o masie całkowitej do 3,5t (przewłaszczenie całkowite lub częściowe wraz z cesją praw z polisy AC). Zobowiązanie spłacać można nawet przez 8 lat. Minimum formalności gwarantują uproszczone procedury, w których wymagane są zazwyczaj jedynie oświadczenia pożyczkobiorcy.

Więcej informacji na stronie www.maszprawodokredytu.pl .

Pożyczka PDK w skrócie:
– bez ograniczeń wynikających z Rekomendacji T w zakresie maksymalnej relacji poziomu zadłużenia pożyczkobiorcy
do jego dochodów
– na dowolny cel
– atrakcyjne oprocentowanie – od 9,99%
– do 100% LTV
– kwota pożyczki – od 5 do 100 tys. zł
– okres spłaty – do 96 miesięcy
– zabezpieczenie – samochód osobowy lub ciężarowy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t (przewłaszczenie całkowite lub częściowe wraz z cesją praw z polisy AC), weksel
– maksymalny wiek pojazdu – 8 lat
– minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej – 6 miesięcy

Powszechny Dom Kredytowy S.A.
więcej informacji z PDK S.A. (PRESS BOX)