Już w przyszłym tygodniu Ambasador Fabryki Przyjemności rozpocznie swoją podróż!

Już 3 sierpnia Paweł Mańka rozpocznie przygodę swojego życia i jako Ambasador Marki E.Wedel wyruszy w podróż w odległe zakątki świata, gdzie będzie sławił czekoladowe przysmaki Wedla.  Przygody Ambasadora już można śledzić na stronie www.ambasador.wedel.pl oraz jego profilu na Facebooku.

Z okazji 160-tych urodzin firma Wedel, poszukiwała kandydata na stanowisko Ambasadora Fabryki Przyjemności. Rekrutacja trwała od 2 maja do 20 czerwca 2011 roku. Szansę miał każdy, kto nakręcił swój film CV w formie video i zgłosił aplikację.

Spośród prawie 800 zgłoszeń, komisja rekrutacyjna pod przewodnictwem Doroty Wellman, wybrała Pawła Mańkę. To 24 – letni informatyk, pasjonat podroży, którego marzeniem była wyprawa camperem przez świat. Dzięki pracy na stanowisku Ambasadora zrealizuje swoje plany, ponieważ do  jego obowiązków będzie należało reprezentowanie firmy E.Wedel, podczas wizyt w różnych zakątkach świata. Pierwszym miejscem w które uda się Paweł jest Paryż, w następnej kolejności odwiedzi Nowy Jork, Las Vegas i Mami, a także Bora Bora, Tokio i wiele innych.

Paweł już rozpoczął współprace z marką E.Wedel, obecnie jest na etapie przygotowań do podróży, szkoleń oraz spotkań z mediami. Najbardziej ekscytujący moment pracy ambasadora to oczywiście podróże, które rozpoczną się 3 sierpnia. Relacje z ich przebiegu dostępne będą na  stronie www.ambasador.wedel.pl oraz na Facebooku.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)