Nocna Promocja w Euro.com.pl – Start już dziś o 21:00 !

Sklep internetowy Euro.com.pl obniża ceny multimediów i sprzętu AGD. Bez wychodzenia z domu można kupić produkty w najlepszych cenach. Skorzystaj z wyjątkowych rabatów nawet do 30%.

Promocja obowiązuje tylko w sklepie internetowym Euro.com.pl .
Dziś od godziny 21:00 (25.07) do jutra (26.07) do godziny 9:00.

Ponad 200 produktów popularnych marek w wyjątkowych cenach.
Laptop z systemem Windows 7 Home, o przekątnej ekranu 15,6”, dwurdzeniowym procesorze Intel, 2 GB RAM w cenie zaledwie 899 zł! Takiej oferty nie można przespać! Laptopy tańsze nawet o 600 zł.

W promocji pojawią się także: tablety multimedialne, najnowsze modele smartfonów, oprogramowanie, projektory, akcesoria do laptopów czy dyski twarde. Jeśli polujesz na jak najtańsze telefony HTC, BlackBerry, Nokia czy Samsung – nie możesz przeoczyć tej okazji. Wybrane modele tańsze nawet o ponad 550 zł.

Znajdź coś dla siebie także spośród produktów foto, jak i sprzętu AGD. Wybrane modele sprzętu marki Bosch nawet o 300 zł taniej. To świetna oferta okazyjnych zakupów w sieci. Tanio i wygodnie możesz nabyć nowy sprzęt – bez wychodzenia z domu.

Wejdź na stronę www.euro.com.pl i skorzystaj z promocji.

Kupując w sklepie Euro.com.pl masz pewność szybkości i terminowości realizacji zamówienia. Wybierasz dogodny dla siebie sposób dostawy. Euro.com.pl jest internetowym sklepem ogólnopolskiej sieci RTV EURO AGD – lidera rynku AGD i RTV w Polsce. W ofercie znajduje się sprzęt audio-wideo, najnowsze smartfony, najlepsze na rynku telewizory oraz wysoko ceniony przez Klientów sprzęt gospodarstwa domowego.

Szczegóły Nocnej Promocji: http://www.euro.com.pl/cms/nocna-promocja.bhtml


RTV EURO AGD
(PRESS BOX)