Nowe zmywarki Amica

W ofercie Amiki pojawiły się trzy nowe linie: MaxiWash, ActivWash oraz EasyWash. Wybierając którąkolwiek ze zmywarek masz pewność, że zmywanie naczyń będzie niezwykle łatwe, a efekt czystości zaskakujący, dzięki najwyższej klasie skuteczności zmywania A.  Troska o doskonalenie produktów i wprowadzanie nowych rozwiązań zapewniła Amice nie tylko uznanie konsumentów, ale także wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Nowe zmywarki Amiki łączą nowoczesną technologię, ergonomię, komfort obsługi i dbałość o środowisko naturalne.
Nowe zmywarki zostały wyposażone w specjalne programy, które nie tylko umożliwiają dostosowanie ich pracy do indywidualnych potrzeb i życia domowników ale przede wszystkim gwarantują oszczędność wody i energii elektrycznej. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w zmywarkach Amica sprawiają, ze są one klasyfikowane w najwyższych klasach skuteczności zmywania, suszenia oraz efektywności energetycznej (AAA). – W ostatnich latach trwa w branży prawdziwy wyścig zbrojeń – mówi Anna Nowak, Product Manager w Amice. – Wyścig na rozwiązania oszczędzające czas i energię. Nawet niewielka zmiana w tym zakresie, to później konkretna korzyść dla konsumenta. Starania o komfort użytkowników oraz dbałość o środowisko naturalne zostały docenione – Amica została wyróżniona tytułem Marki Najbardziej Przyjaznej Środowisku Naturalnemu – Trusted Brand Enviroment.

Nowe zmywarki Amiki, pracują po cichu i dyskretnie. Poziom hałasu emitowanego podczas pracy jest niezwykle niski, utrzymuje się poniżej 50 decybeli a najnowsza technologia wykorzystana przy konstrukcji tych urządzeń sprawia, że odgłosy pracującej zmywarki nie będą przeszkadzały nawet wtedy, jeśli kuchnia jest połączona z salonem.

Specjalnie dla tych, którzy cenią sobie swobodę i żyją w szybkim tempie, zmywarki z  linii MaxiWash posiadają program Express 60, dzięki któremu w ekspresowym tempie naczynia odzyskują swój pierwotny blask. Przynosi to również wymierne korzyści – naczynia są zawsze idealnie czyste, natomiast rachunki za energię elektryczną i wodę bardzo niskie. Program Auto automatycznie dobiera wszystkie parametry zmywania takie jak ilość wody i temperatura zmywania. Wszystko dzięki specjalnym sensorom. Prosto i przyjemnie.

ActivWash, to linia, która powstała specjalnie z myślą o prowadzących aktywny tryb życia. W tej linii uwagę zwraca funkcja umożliwiająca efektywne zmywanie przy załadunku urządzenia tylko w połowie. Ciekawym rozwiązaniem jest także system Up&Down, który umożliwia wygodną regulację wysokości górnego kosza bez konieczności wyciągania go z prowadnic. Duża liczba naczyń do zmywania po spotkaniu ze znajomymi? Nie ma problemu – zmywarki z tej linii pomieszczą naczynia nawet po największym przyjęciu, gdyż w trakcie jednego cyklu można zmywać aż 14 kompletów!

Dla tych, którzy uważają że urządzenia mają przede wszystkim ułatwiać życie doskonale pasuje linia EasyWash z czytelnym i wyświetlaczem i intuicyjną obsługą. Elektroniczne wskaźniki informują użytkownika o kolejnych etapach więc wszystko jest pod kontrolą. Nawet czas startu zmywania można zaprogramować tak aby zmywarka uruchomiła się nawet z 12 godzinnym opóźnieniem. Dzięki temu można skorzystać z bardziej opłacalnej taryfy opłat za energię elektryczną i zaoszczędzić pieniądze.

Zmywarki Amica to idealnie czyste naczynia, dbałość o środowisko naturalne i domowy budżet, a przede wszystkim chwila czasu wolnego dla użytkowników.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)