Nowe panele operatorskie w ofercie firmy ASTOR

Jak podaje firma ASTOR, wprowadzona w 2010 roku do sprzedaży rodzina produktowa paneli operatorskich Astraada HMI poszerzyła się o kolejne modele: 4.3” oraz 7”. Astraada HMI to urządzenia łączące w sobie zaawansowaną funkcjonalność, wysoką jakość i niezawodność oraz atrakcyjną cenę.

Nowa seria paneli Astraada HMI 4.3” oraz 7”, to rozwiązania o bogatych możliwościach funkcjonalnych i komunikacyjnych oraz ekranach operatorskich o wysokiej rozdzielczości i podświetleniu LED. Wszystkie panele tej serii wyposażone zostały w trzy niezależne porty szeregowe, pracujące w standardzie: COM1 RS232/422/485, COM2 RS422/485, COM3 RS232.

Standardowym wyposażeniem jest również port MicroSD, obsługujący karty pamięci o pojemności do 8GB oraz dwa porty USB: Client i Host. Porty te można wykorzystać do podłączenia pamięci masowych pendrive, programowania paneli HMI i magnetycznych kart zbliżeniowych oraz do komunikacji z drukarkami i czytnikami kodów kreskowych. Opcjonalnym wyposażeniem wszystkich nowych modeli może być port Ethernet.

Piotr Adamczyk, Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży w firmie ASTOR, podsumowuje: „Bogate możliwości paneli Astraada HMI pozwalają na obsługę takich funkcjonalności, jak: alarmy, receptury, trendy, wykresy, logowanie i obsługa danych historycznych oraz danych dotyczących pracy panelu, makra programowe, komunikacja transparentna. Wszystkie te cechy, w połączeniu z darmowym oprogramowaniem narzędziowym Astraada HMI CFG oraz obsługą ponad 280 różnych protokołów komunikacyjnych, sprawiają, że Astraada HMI jest rozwiązaniem dla klientów poszukujących tanich, przyjaznych i niezawodnych urządzeń.”

Więcej informacji o produktach marki Astraada dostępnych jest na stronie internetowej: www.astraada.pl


O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro

WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)