Każdy dzień to nowa przygoda – nowa kampania marki Jupik

Tegoroczne zmiany  marki Jupik (nowe tematyczne etykiety, postaci renderowane w 3D oraz nowy logotyp) są wspierane silną kampanią telewizyjną oraz kinową nawiązującą swoją tematyką do przygód w świecie Majów. Nowa kampania jest również prowadzona w Internecie oraz w szkołach. Jednocześnie ruszyła promocja konsumencka, w której do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród – m.in.  weekendowy wyjazd do parku rozrywki w Niemczech.

Kampania wystartowała 2 maja i potrwa do 26 czerwca. Trzydziestosekundowy i dziesięciosekundowy animowany spot animowany w 3D będzie wspierał promocję konsumencką, polegająca na zbieraniu i rejestrowaniu kodów na stronie www.jupik.com. Nagrodami głównymi w konkursie jest osiem czteroosobowych wyjazdów do parku rozrywki
w Niemczech. Kampania będzie emitowana we wszystkich najważniejszych stacjach dziecięcych oraz w weekendowym paśmie bajkowym w telewizji Polsat.

Kampania internetowa będzie prowadzona od 2 maja do 26 czerwca 2011 na GaduGadu, w serwisach dla dzieci : dziecionline.pl, kolorowaneczki.pl, kreskowka.pl, mojegry.pl oraz na serwisach z gramigry.pl, wyspagier.pl, na których również zostanie umieszczona flashowa gra internetowa dla dzieci – Przygody Jupika w krainie Majów.

W kinach spoty Jupika będzie można zobaczyć od 27 maja do 23 czerwca przed hitem dla najmłodszych – „Kung –Fu Panda”. Równocześnie w weekendy w pięciu miastach Polski, w kinach sieci Cinema City odbywać się będą eventy nawiązujące tematyką do spotu Jupika – Świat Majów.

Zmieniła się również strona www.jupik.com,którą przygotowała czeka agencja ActiveIT. Na nowej stronie Jupik City znalazły się gry, konkursy, czat oraz platforma konkursowa. Z miesiąca na miesiąc miasto Jupika będzie się rozrastać. Otwierane będą nowe ulice, dodawane gry oraz wiele innych atrakcji dla dzieci.

Za kampanię oraz nową strategię marki odpowiada agencja Ogilvy & Mather w Czechach, a za planowanie oraz zakup mediów dom mediowy MPG Polska.

Spot można obejrzeć pod adresem:
http://www.hoop.pl/index.php?menu=38&zobrazdetail=1&idclankunovinka=307&vybranyrok=

HOOP Polska
Więcej informacji Hoop Polska (PRESS BOX)