Integra w nowej odsłonie

Wraz z początkiem marca został uruchomiony nowy mini serwis internetowy prezentujący pełną ofertę urządzeń do zabudowy z linii Integra. Idea serwisu oparta jest na wykorzystaniu rotujących zdjęć aranżowanych, na których prezentowane są urządzenia do zabudowy tworzące jednorodną stylistycznie linię urządzeń do zabudowy w meblach kuchennych. Bliższe poznanie poszczególnych sprzętów pokazuje, że łączy je nie tylko design, ale także prostota obsługi.

Amica to jeden z liderów rynku AGD w Polsce. Produkty, które oferuje, cieszą się dużym zainteresowaniem klientów i są chętnie wybierane przez stylistów magazynów wnętrzarskich. Piekarniki, płyty, lodówki, zmywarki i okapy kuchenne są dowodem na to, że można połączyć nowoczesne wzornictwo, funkcjonalność i trwałość w jednym produkcie. Taka jest również nowa linia urządzeń do zabudowy Integra, którą można dokładniej poznać dzięki nowemu serwisowi internetowemu.

Wchodząc na stronę główną serwisu widzimy aranżację kuchenną z zaznaczonymi produktami z linii Integra, które zostały wykorzystane w aranżacji. Kliknięcie wybranego produktu kieruje nas do strony, na której zawarta jest pełna informacja produktowa na temat wybranego urządzenia wraz ze szczegółowymi danymi technicznymi. Animacje dostępne na stronie pozwalają zobaczyć jak wybrane urządzenie prezentuje się z różnych perspektyw.

Korzystając z pozostałych zakładek dostępnych na stronie można przenieść się w wirtualny świat związany z piekarnikami z linii Integra, zobaczyć jak wygląda przygotowywanie potraw i podstawowe funkcjonalności urządzenia. W kolejnej zakładce znajdziemy pełny wykaz oferty produktowej linii Integra z podziałem na kategorie sprzętowe, a w ostatniej zakładce można sprawdzić, w którym punkcie handlowym można nabyć wybrane urządzenia.  

– Tego typu zaawansowane serwisy internetowe powoli przestają być uzupełnieniem tradycyjnych kampanii, a stają się samodzielnym kanałem informacyjnym, dzięki któremu łatwiej i szybciej docieramy do klientów zainteresowanych naszymi produktami – mówi Monika Kuźnik, specjalista ds. e-marketingu w Amice. – Jest to kolejny etap rozwoju Amiki w tej dziedzinie. Kolejne działania pojawią się już wkrótce.

Serwis dostępny jest pod adresem www.integra.amica.pl .

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)