Zrób karierę w Media Markt

Media Markt – jedna z najprężniej rozwijających się europejskich sieci handlowych-  poszukuje pracowników do najnowszego marketu, zlokalizowanego w Zamościu.

Sieć Media Markt od 12 lat działa na rynku polskim i oferuje szeroki wybór sprzętu RTV i AGD renomowanych światowych marek oraz wszelkiego rodzaju urządzenia techniczne i peryferyjne. Już w maju, w Galerii Twierdza przy ul. Przemysłowej 10 w Zamościu, zostanie otwarty 45 sklep sieci w Polsce.
Media Markt jest cenionym pracodawcą, zatrudnia ponad 3500 pracowników, którym zapewnia dobrą atmosferę pracy, atrakcyjny system wynagrodzeń i możliwość rozwoju zawodowego. Podejście do pracowników zostało docenione przez niezależne instytucje rynku pracy – Media Markt otrzymał za realizowanie kompleksowej strategii rozwoju zawodowego zaszczytne godło „Inwestor w Kapitał Ludzki”.
Aktualnie sieć Media Markt poszukuje pracowników do marketu w Zamościu. W pierwszym etapie rekrutacji poszukiwani są kandydaci i kandydatki na stanowiska kierowników poszczególnych działów marketu oraz asystentki.
Stanowiska od objęcia:
* Kierownicy Działów: RTV, AGD, Komputery, Oprogramowanie, Telekom, Foto, Akcesoria, Muzyka i Film;
* Kierownik Działu Kas;
* Kierownik Działu Obsługi Klienta;
* Kierownik Działu Magazyn;
* Kierownik Administracji;
* Asystentka Dyrektora.

W kolejnym etapie poszukiwani będą pracownicy zaplecza logistycznego, obsługi klienta i kas. Wkrótce ukażą się ogłoszenia prasowe informujące o rekrutacji na poszczególne stanowiska. Każda z zatrudnionych osób otrzyma konkurencyjne na rynku wynagrodzenie oraz przejdzie cykl specjalistycznych szkoleń przygotowujących do pracy w markecie.
Oferty można kierować na adres: Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa; e-mail: zbyrad@media-saturn.com , z dopiskiem „ZAMOŚĆ” i nazwą stanowiska.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )