ASTOR ostrzy… krawędzie!

Astor Winter Cup to widowisko sportowe, które odbędzie się 27 lutego 2011 na stoku w Kluszkowcach koło Czorsztyna. Jego organizatorem jest firma ASTOR – oferująca nowoczesne rozwiązania dla przemysłu. Choć impreza jest poza oficjalnym kalendarzem PZN, to adrenaliny nie zabraknie, a na uczestników czeka sporo atrakcji.

ASTOR postanowił wejść w nietypowy dla siebie obszar działalności i już teraz zapowiada sportową rywalizację na stoku narciarskim. ASTOR Winter Cup 2011 to pierwsza edycja, rozpoczynająca cykl zawodów narciarskich. O Puchar Prezesa firmy Stefana Życzkowskiego, który jest zapalonym miłośnikiem sportów zimowych będą walczyć klienci, partnerzy biznesowi oraz pracownicy firmy ASTOR wraz z rodzinami. Inicjatywa ma zachęcić całe rodziny do wspólnej zabawy na stoku. Gmina Czorsztyn objęła wydarzenie Honorowym Patronatem.

Zainteresowani imprezą mają jeszcze kilka tygodni na skompletowanie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego oraz na poprawę kondycji, ponieważ zawody mają charakter profesjonalny i zostaną przeprowadzone zgodnie z narciarskim regulaminem sportowym.

Organizator przewiduje przeprowadzenie dwóch przejazdów slalomu gigant w konkurencji narciarskiej i snowboardowej. Zawody będą odbywały się w różnych grupach wiekowych, a dla najlepszych oprócz bezcennej satysfakcji z miejsca na podium, czekają nagrody.

ASTOR zapewnia atrakcje dla wszystkich gości, w tym również dla najmłodszych uczestników. ASTOR Winter Cup to nie tylko zdrowa sportowa rywalizacja, ale także wspólna zabawa i aktywne spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Dodatkowo, dla tych, którzy cenią sobie sportowe emocje, ale nie chcą brać czynnego udziału w zawodach – przewidziano Pakiet Kibica.

Na zgłoszenia czekamy do 7 lutego 2011.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na dedykowanej stronie:
www.astor.com.pl/astorwintercup2011

Za obsługę eventu odpowiedzialna jest Agencja Promocji i Public Relations OmniPro .

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)